Zestaw 4 w 1 klawiatura, mysz, słuchawki, podkładka UGO

Producent:

Stan: Nowy produkt

Opis produktu

Zestaw PRZEWODOWY (klawiatura, mysz, słuchawki, podkładka)

Więcej szczegółów

Cena:39,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Zestaw 4 w 1 biurowy klawiatura + mysz + słuchawki + podkładka

 

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I ŚRODKÓW
Kompletowanie sprzętów potrzebnych do pracy biurowej bywa czasochłonne i frustrujące. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi wiele stanowisk, np. kiedy zapewniasz wyposażenie biura dla swoich pracowników. UGO office proponuje Ci kuszące rozwiązanie zestaw 4 w 1. Zapewnij pracownikom wszystkie niezbędne peryferia komputerowe za jednym razem!

KLAWIATURA
W zestawie UGO office 4 w 1 znajdziesz wytrzymałą i odporną na zużycie klawiaturę. Produkt współpracuje z USB 2.0.Klawiaturę wykonano z trwałego plastiku. Optymalna długość przewodu 1.5 m, powoduje, że klawiaturę można wygodnie podłączyć do komputera. Produkt jest kompatybilny z systemami Windows XP/Vista/7/8/10, każdym PC lub urządzeniami kompatybilnymi z portem USB.

MYSZ I PODKŁADKA
Mysz z precyzyjnym sensorem optycznym działa na zasadzie Plug&Play. Produkt rewelacyjnie sprawdzi się nawet na małej powierzchni biurka. Odpowiedniej długości kabel zakończony wtyczką USB sprawia, że myszka może być wykorzystywana zarówno do komputera stacjonarnego jak i laptopa. Dołączona do zestawu podkładka pod mysz dzięki gumowanej powierzchni nie będzie się przesuwać i zapewni wygodę podczas pracy, a dodatkowo zabezpieczy blat biurka przed zarysowaniami.

SŁUCHAWKI
W komplecie znajdują się również składane, wygodne słuchawki nauszne z mikrofonem, które ułatwią prowadzenie rozmów, lub umożliwią słuchanie muzyki, która podczas pracy wspomaga kreatywność i zdolność koncentracji. Komfort użytkowania zapewniają wyściełane nauszniki oraz przewód o długości 1,2m.

WYGODA I EKONOMIA
Zestaw UGO office 4 w 1 zaprojektowano w przemyślany sposób, tak aby zapewnić użytkownikowi maksymalną wygodę. Produkt jest ekonomiczny jego zakup ułatwi Ci pracę i nie nadwyręży Twojego portfela. Jeśli szukasz produktu dobrej jakości w rewelacyjnej cenie to UGO OFFICE ZESTAW 4 W 1 UHD-1136 jest dla Ciebie!Układ:
QWERTY
Klawisze funkcyjne: Tak
Klawiatura numeryczna: Tak
Klawisze multimedialne: Nie
Kolor: czarna
Interfejs: USB
Komunikacja: przewodowa

Mysz w zestawie, zestaw PRZEWODOWY NA KABLU !

Oferowane zestawy są sprzętem nowym, nieużywanym w oryginalnym opakowaniu z gwarancją producenta.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw 4 w 1 klawiatura, mysz, słuchawki, podkładka UGO

Zestaw 4 w 1 klawiatura, mysz, słuchawki, podkładka UGO

Zestaw PRZEWODOWY (klawiatura, mysz, słuchawki, podkładka)

Opis
  • Katalog Klawiatura/Zestawy