Replikator StarTech USB-C MULTIPORT ADAPTER

Producent:

Stan: Nowy produkt

Opis produktu

Multiport firmy StarTech model DKT30CSDHPD

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Cena:359,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

REPLIKATOR STARTECH DKT30CSDHPD DANE TECHNICZNE

Rozszerz łączność swojego MacBooka Pro, Chromebooka, Dell XPS lub innego laptopa z obsługą USB-C.


Zasilaj jednocześnie zasilacz wieloportowy i laptopa, korzystając z zasilacza opartego na USB-C laptopa (obsługuje USB Power Delivery 2.0).

Posiada 4K Ultra HD (3840 x 2160p) HDMI, dwa porty USB 3.0, jeden port Gigabit Ethernet i jedno gniazdo czytnika kart SD.

Zwiększ łączność swojego laptopa z obsługą USB-C ™.

Ten wieloportowy adapter USB-C pozwala zamienić laptopa w potężną stację roboczą, praktycznie wszędzie, gdziekolwiek jesteś, i eliminuje problemy z przenoszeniem i podłączaniem wielu różnych adapterów portów. Adapter USB-C pozwala dodać wyjście wideo 4K Ultra HD HDMI®, dwa porty USB 3.0 Type-A, jeden port Gigabit Ethernet i jedno gniazdo czytnika kart SD przez port USB-C laptopa.

Możesz także użyć zasilacza USB-C laptopa do jednoczesnego zasilania zarówno zasilacza wieloportowego, jak i laptopa, z obsługą USB Power Delivery 2.0. Jest idealnym akcesorium do komputera MacBook Pro lub innego laptopa wyposażonego w port USB Type-C ™, a także jest kompatybilny z portem Thunderbolt ™ 3.

Utwórz wydajną stację roboczą

W połączeniu z wyświetlaczem laptopa ten wszechstronny wieloportowy adapter StarTech DKT30CSDHPD USB-C ułatwia utworzenie stacji roboczej z dwoma monitorami, gdy jest to potrzebne. Oferuje port 4K HDMI (z dźwiękiem), dzięki czemu można łatwo podłączyć monitor o wysokiej rozdzielczości i uzyskać dostęp do większej ilości miejsca na ekranie. Wyższe rozdzielczości umożliwiają jednoczesne wyświetlanie większej liczby okien i zwiększenie wydajności.

Port Gigabit Ethernet zapewnia niezawodny dostęp do sieci przewodowej, który idealnie nadaje się do obszarów o ograniczonym dostępie Wi-Fi. Ponadto dzięki dwóm dodatkowym portom USB 3.0 (USB Type-A) możesz podłączyć istniejące urządzenia peryferyjne, takie jak mysz lub dysk flash.

Adapter USB-C ma również gniazdo czytnika kart SD, dzięki czemu można uzyskać dostęp do wszystkich treści multimedialnych.

Zaprojektowany dla łatwego przenoszenia

Ten wieloportowy adapter oznacza, że ​​nie musisz nosić ze sobą wielu adapterów zasilania. Idealny do użytku mobilnego, posiada port USB-C, który obsługuje USB Power Delivery 2.0 (USB PD 2.0), dzięki czemu możesz używać zasilacza USB-C laptopa do zasilania zarówno laptopa, jak i adaptera wieloportowego.

Wszechstronny wieloportowy adapter StarTech jest niewielki i lekki, dzięki czemu łatwo go schować do torby na laptopa. Konsoliduje wiele portów w jeden adapter, co oznacza, że ​​nie musisz nosić ze sobą wielu adapterów jednofunkcyjnych.

Uwaga: Aby zapewnić pełną funkcjonalność adaptera, port USB-C laptopa musi obsługiwać USB Power Delivery i DP Alt Mode.

Replikator  StarTech Specyfikacja

Złącza:

- 2 x USB 3.0
- 1 x HDMI
- 1 x Gigabit Ethernet
- Czytnik kart SD
- Zasilanie
- USB-C

Oferowane replikatory są sprzętem nowym, nieużywanym, zapakowanym w oryginalny karton. DKT30CSDHPD jest objęty 3-letnią gwarancją.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Replikator StarTech USB-C MULTIPORT ADAPTER

Replikator StarTech USB-C MULTIPORT ADAPTER

Multiport firmy StarTech model DKT30CSDHPD

Opis
  • Katalog Stacje Dokujące/Replikatory