Ładowarka Belkin MULTI-CHARGING 10 laptopów/tabletów

Producent:

Stan: Nowy produkt

Opis produktu

Multi ładowarka do laptopów BELKIN, model B2B160VF

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Cena:799,00 zł

Stara cena:1 499,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Stacja ładowania wielokrotnego z miejscem do przechowywania Store & Charge Go 

Ładowarka Belkin Multi Charging to stacja ładowania wielokrotnego z miejscem do przechowywania oferuje uniwersalne rozwiązanie dla urządzeń pamięci masowej takich jak komputery, laptopy i tablety chromebook. Jednocześnie można ładować do 10 urządzeń, a także kabel do ładowania z zasilaczem, który znajdziesz w module podstawowym. Wyjmowany pojemnik z pięcioma przegródkami ułatwiającymi transport.
Stacja ładująca jest przeznaczona do ładowania kilku urządzeń do przechowywania i jednocześnie stacji ładującej, np. W klasach, biurach, salach szkoleniowych, wystawach, sklepach, logistyce i wielu innych.

Dzięki kompaktowej i wygodnej 10-portowej stacji ładującej USB możesz używać dowolnej kombinacji do smartfonów, tabletów lub innych urządzeń mobilnych optymalnie naładowanych. Inteligentny zasilacz wykrywa dokładnie, ile mocy jest potrzebne do szybkiego i bezpiecznego ładowania każdego urządzenia, nawet jeśli wszystkie 10 połączeń działa.  Stacja ładująca Belkin Multi Charging ma również istotne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla kilku połączeń, aby chronić podłączone urządzenia przed uszkodzeniem.
Moc wyjściowa zewnętrznego zasilania 120 W zapewnia, że ​​do 2400 mA w każdym porcie może być dostarczone. Każde podłączone urządzenie jest więc optymalnie i szybko ładowane, niezależnie od liczby i wielkości podłączonych urządzeń.

Specyfikacja Belkin Multi Charging


Producent: Belkin
Kod producenta: B2B160VF
Kolor: Biały
Rodzaj ładowarki:

- Stacja dokująca
- Wyjścia adaptera
- 10x USB

Rodzaj złącza kabla: Wtyczka sieciowa

Amperaż (mA): 24000

Oferowana stacja jest sprzętem nowym, nieużywanym !

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ładowarka Belkin MULTI-CHARGING 10 laptopów/tabletów

Ładowarka Belkin MULTI-CHARGING 10 laptopów/tabletów

Multi ładowarka do laptopów BELKIN, model B2B160VF

Opis
  • Katalog Ładowarki/Zasilacze