Mysz Esperanza MX221

Producent:

Stan: Nowy produkt

Opis produktu

Przewodowa Mysz ESPERANZA

Więcej szczegółów

Cena:29,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Mysz warta uwagi
Myszka komputerowa ESPERANZA MX211 Lightning zapewnia wysoki komfort podczas gry dzięki ergonomicznej obudowie. Urządzenie posiada 6 przycisków, które doskonale sprawdzą się w trakcie pracy, codziennych rozrywek czy sesji gamingowych. Sensor optyczny zapewnia znaczną precyzję, a rozdzielczość 2400 DPI to gwarancja wysokiej czułości działania kursora.

Mysz ESPERANZA MX211 Lightning - mysz nowej generacji
Sensor optyczny
Mysz ESPERANZA MX211 Lightning wykorzystuje sensor optyczny, który zapewnia wysoką odporność na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i znaczną precyzję ruchów. Dodatkowo sensor optyczny umożliwia prawidłowe działanie myszki prawie na każdym rodzaju powierzchni, dzięki czemu nie trzeba martwić się o idealnie równy blat lub specjalną podkładkę pod myszkę.

Mysz ESPERANZA MX211 Lightning- Sensor optyczny
Rozdzielczość myszki
Rozdzielczość 2400 DPI to pewność, że wykonywane działania będą szybkie i precyzyjne. Użytkownik ma również możliwość wygodnego i dynamicznego przełączania wybranej rozdzielczości 800/1200/1600/2400 DPI, co ułatwia jej dopasowanie do aktualnie wykonywanych działań i rodzaju gier. To sprawia, że mysz ESPERANZA MX211 Lightning jest doskonałym produktem dla graczy, ale sprawdzi się dobrze również podczas wykonywania innych zadań na komputerze.

Mysz ESPERANZA MX211 Lightning - precyzja dzialania
6 przycisków
Myszka komputerowa ESPERANZA MX211 Lightning posiada 6 przycisków, które umożliwiają szybkie i precyzyjne wykonanie działań. Na szczególną uwagę zasługują przyciski „poprzedni” i „następny”, które dają możliwość wygodnego przełączania stron internetowych czy zmiany wybranych parametrów w grze.

Mysz ESPERANZA MX211 Lightning - przyciski
Wygoda użytkowania
Mysz ESPERANZA MX211 Lightning została stworzona z materiału, który zapewnia optymalny chwyt, a to przekłada się na wysoki komfort użytkownika. Dobrze wyprofilowana obudowa sprawia, że dłoń mniej się męczy, pozwalając nawet na dłuższe sesje przed komputerem. Dodatkowo układ klawiszy zapewnia szybką i precyzyjną pracę. Natomiast wszechstronnie stosowany interfejs USB pozwala na podłączenie myszki praktycznie do każdego urządzenia.

Mysz ESPERANZA MX211 Lightning - Wygoda użytkowania
Wyjątkowy design
Mysz ESPERANZA MX211 Lightning odznacza się niezwykłym designem: czarna obudowa w połączeniu z ciekawym motywem sprawia, że myszka przyciąga wzrok. Motyw jest dodatkowo podświetlany, co pomaga jeszcze lepiej dopasować wygląd myszki do indywidualnych upodobań i stanowiska gamingowego.


Dane techniczne

Komunikacja z komputerem : Przewodowa

Profil myszy : Praworęczny

Typ myszy : Optyczna

Dla graczy : Tak

Mysz pionowa : Nie

Interfejs : USB

Zasięg [m] : 1.5

Rozdzielczość : 2400 dpi

Liczba przycisków : 6

Liczba rolek : 1

Programowalne przyciski : Nie


Oferowane myszy są sprzętem nowym, nieużywanym.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mysz Esperanza MX221

Mysz Esperanza MX221

Przewodowa Mysz ESPERANZA

Opis
  • Katalog Mysz