Zestaw bezprzewodowy Dell KM5221w

580-AJRP
Nowość

Dostępność: niedostępny

  • ZESTAW Klawiatura i mysz Dell KM5221w
  • ZESTAW Klawiatura i mysz Dell KM5221w

Opis produktu

2Klawiatura i mysz DELL z układem QWERTY bezprzewodowa

199,00 zł
Brutto
25,00 zł

161,79 zł netto

Ilość:

Obecnie brak na stanie

Opiekun produktu

Krystian

KRYSTIAN

789 172 326

Wyślij wiadomość

Produktywność na wyciągnięcie ręki
Zwiększ swoją całodzienną produktywność dzięki temu zestawowi bezprzewodowej klawiatury i myszy RF 2,4 GHz. Dzięki 12 programowalnym klawiszom i 1 programowalnemu kółku przewijania możesz uzyskać szybki dostęp do często używanych aplikacji, folderów i funkcji. Pełnowymiarowa klawiatura bezprzewodowa jest wyposażona w dedykowaną klawiaturę numeryczną, klawisze funkcyjne i zaprogramowane ustawienia wstępne, które mogą zwiększyć Twoją wydajność.


Łatwe zarządzanie
Łatwa nawigacja po monitorach o różnej rozdzielczości w domu lub w biurze. Oprogramowanie Dell Peripheral Manager (DPM) umożliwia zarządzanie urządzeniami wejściowymi i dostosowanie do preferowanych wstępnie ustawionych wartości DPI przy 1000, 1600, 2400 lub 4000.Dzięki DPM można dostosować klawisze skrótów i przyciski, sparować urządzenia, dostosować DPI, sprawdzić stan baterii i stan łączności oraz aktualizacja do najnowszego oprogramowania układowego.


Pracuj w komforcie
Pracuj z jedną z najcichszych klawiatur bezprzewodowych podczas połączenia konferencyjnego lub w pobliżu innych.Symetrycznie zaprojektowana mysz bezprzewodowa jest idealna zarówno dla użytkowników leworęcznych, jak i praworęcznych. Pochylane nóżki zapewniają klawiaturę pod dwoma regulowanymi kątami, co zapewnia elastyczność w wyborze preferowanej pozycji pisania.


Trwałe i bezpieczne
Bezprzewodowa klawiatura i mysz Dell Pro zapewnia jeden z najlepszych w branży czas pracy baterii wynoszący do 36 miesięcy i . Zapewniamy, że to połączenie klawiatury i myszy zostało rygorystycznie przetestowane, aby zapewnić bezproblemowe połączenie z komputerem firmy Dell.Klawiatura oferuje 128-bitowe szyfrowanie AES (Advanced Encryption Standard), które chroni transmisję danych między komputerami i urządzeniami, zapewniając bezpieczne połączenie podczas pisania.Zminimalizuj ryzyko przestojów dzięki 3-letniej zaawansowanej usłudze wymiany. Jeśli potrzebujesz wymiany, zostanie ona wysłana do Ciebie następnego dnia roboczego w ramach 3-letniej ograniczonej gwarancji na sprzęt.

SPECYFIKACJA :

Producent : Dell

Kod producenta : 580-AJRP

EAN : 5397184494707

INFORMACJE PODSTAWOWE

Interfejs : Radiowy (adapter USB)

Element kolorystyczny : Czarny

Typ klawiatury : Wyspowa

Układ klawiatury : Amerykański (US)

Podpórka pod nadgarstki : Nie

Klawiatura numeryczna : Tak

Rodzaj myszy : Optyczna

Profil myszy : Uniwersalna

Liczba przycisków : 3

Oferowany zestaw klawiatura i mysz Dell jest sprzętem NOWYM, NIEUŻYWANYM.

Nr części
580-AJRP
Stan produktu
Nowość
Katalog
Klaw. + Mysz bezprzewod.