Po co nam konfigurator sprzętowy?

Po co nam konfigurator sprzętowy?

A oto temat, któremu poświęciliśmy dość sporo czasu. Dokładniej chodzi o nasz konfigurator sprzętowy w sklepie online. Samo napisanie o jego właściwościach i podanie jego cech nie jest tak pracochłonne, co ich zakodowanie, ale po kolei. Po co wdrożyliśmy wspomniany konfigurator do naszego sklepu?

Otóż, po pierwsze idziemy równolegle z postępem stawiając na rozwój możliwości naszego sklepu online. Czas nie jest i nigdy nie był łaskawy, a w kwestii technologii jest wręcz okrutny niwecząc przestarzałe oprogramowanie. Wasze stare smartfony coś o tym wiedzą ;)

Po drugie wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i chcemy abyście w prosty sposób mogli dokonać konfiguracji wybranego sprzętu, dostosowując go do własnych wymagań. Doświadczenie w kontakcie z Wami nauczyło nas, że stworzenie tego narzędzia będzie sporym przyśpieszeniem Waszych działań, począwszy od wyboru sprzętu, a skończywszy na jego zakupie. Dzięki niemu efektywniej wykorzystujemy Wasz czas spędzony w naszym sklepie, co owocuje Waszym zaufaniem do nas, a to z kolei bardzo nas cieszy i napędza do pracy.

Po trzecie, konfigurator jest dla nas sporym ułatwieniem. Podczas przyjmowania nowego zamówienia unikamy wydłużających transakcję pytań i zdalnej konfiguracji podzespołów wybranego sprzętu przez telefon czy mailowo. Pozwalamy Wam samym spełnić Wasze oczekiwania.

Ostatecznie warto wspomnieć o kwestii marketingowej, bo tego typu rozwiązanie znacznie ułatwia nam też zaproszenie Was do naszego sklepu i przetestowanie konfiguratora. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zapraszamy! Wybierzcie odpowiedni sprzęt, dostosujcie podzespoły, a my dodatkowo zapewnimy Wam w pełni legalną, oryginalną wersję Windows 10, w prezencie :)

Pozdrawiamy,
Zespół KomputeryMarkowe.pl

Polecamy produkty

Czy wiesz, że nasz sprzęt oferujemy w klasie jakościowej A/A+ ?

Czy wiesz, że nasz sprzęt oferujemy w klasie jakościowej A/A+ ?

Dowiedz się więcej