Windows 11 Pro - system operacyjny stworzony do pracy hybrydowej.

Windows 11 Pro - system operacyjny stworzony do pracy hybrydowej.

Windows 11 Pro - system operacyjny stworzony do pracy hybrydowej. Wydajny dla pracowników, spójny dla IT, bezpieczny dla wszystkich.

Wykonaj duży krok do przodu, przejdź na Windows 11 Pro. Już w październiku 2025r. Windows 10 straci wsparcie. Tym samym Windows 11 Pro staje się najbezpieczniejszym systemem Windows w historii.

 

Zapewnia rewolucyjne rozwiązania zabezpieczające, udoskonalane przez wiele lat, a także funkcje opracowane z myślą o największych i najbardziej wymagających przedsiębiorstwach oraz agencjach rządowych na świecie. Nie jesteś przekonany? Poznaj 7 argumentów ZA Windows 11:  

 

Zalety Windows 11:

 

Nowe motywy, lżejsze, nastrojowe dźwięki systemu  

 

Windows 11 Pro ma zmienioną zarówno wizualną część interfejsu, jak i inne elementy, które sprawiają, że korzystanie z niego to czysta przyjemność.  Co dokładnie się zmieniło? Motywy systemowe (oprócz jasnego i ciemnego, znajdziesz tutaj tryby dopasowane do osób  z wadami wzroku), dźwięki (lżejsze, bardziej nastrojowe), przyciski startu (teraz przypięte są do niego te aplikacje, z których najczęściej korzystasz), pasek zadań  z nowymi animacjami, szybkie ustawienia , które umożliwiają szybką zmianę jasności, głośności, połączenia Wi-Fi i bluetooth.  

 

W pełni wykorzystany pulpit!  

 

Od teraz możesz stworzyć kilka pulpitów i uporządkować swoją przestrzeń na ekranie. Dodatkowo nie będziesz się przełączać między oknami z którymi pracujesz, bo wszystko ułożysz w jednym, równoczesnym widoku i będziesz miał do tego nieprzerwany dostęp.  

 

Jeszcze większy porządek w Twoich pulpitach 

 

Znasz ten moment, gdy odłączasz dodatkowy monitor podłączony do laptopa, biegniesz na spotkanie, a po powrocie nie możesz znaleźć wszystkich plików i aplikacji, które były otwarte na Twoim zewnętrznym monitorze? Z Windows 11 możesz o tym zapomnieć. Wystarczy włączyć funkcję dokowania i... zawsze wrócić do wcześniejszego widoku ekranu. 

 

Jeszcze więcej możliwości z Microsoft Store  

 

Z Windows 11 Pro masz dostęp do nowoczesnych aplikacji i nie tylko. Gry, narzędzia kreatywne na Twój komputer, narzędzia niezbędne go programowania. Z Microsoft Store szybko znajdziesz wszystko czego aktualnie potrzebujesz. Do tego masz pewność bezpiecznego i sprawdzonego źródła pobierania.  

 

Nowy przycisk START 

 

Czy to możliwe, żeby przycisk, który zawsze działał tak samo zmienił się? Tak. Teraz po naciśnięciu “start” w centralnej części paska znajdziesz zadania lub pasek wyszukiwania. Dokładnie tak, jak w przeglądarkach internetowych. Całość przypomina ukłąd rodem ze smartfona. 

 

Wygoda z Windows 11 Pro 

 

Pracujesz? A może akurat oddajesz się jakiejś ulubionej rozrywce? Nieważne, z Windows 11 Pro zawsze jest to bardzo przyjemne i wygodne: pisanie głosowe, personalizacja klawiatury dotykowej , menu pióra cyfrowego, sterowanie gestami - sprawdź sam.  

 

Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności i kompatybilności z Windows 11 Pro 

 

Windows 11 Pro jest stworzony do wielozadaniowości, wideokonferencji, a jednocześnie skierowany jest do użytkowników lubiących gry czy wykorzystujących komputer do nauki.  Poznaj szyfrowanie urządzeń, zabezpieczenia oparte na wirtualizacji, a dzięki nowym sterownikom i wsparciu Windows 11, w 99% działają bezawaryjnie.  

 

Dlaczego warto używać Windows 11 Pro? 

 

Windows 11 Pro to nowoczesne rozwiązanie dla współczesnych firm, które łączy w sobie zaawansowane zabezpieczenia, wysoką wydajność i łatwość obsługi. Dzięki regularnym aktualizacjom, zaawansowanym funkcjom integracji z chmurą oraz intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, Windows 11 Pro stanowi najlepszy wybór dla każdej organizacji dążącej do efektywności i bezpieczeństwa w cyfrowym świecie. 

Polecamy produkty