Zostań naszym partnerem i oferuj klientom sprzęt z oryginalnym systemem Windows 10

Jeśli prowadzisz sprzedaż sprzętu poleasingowego to wiesz, że zapewnienie oryginalnego systemu operacyjnego dla sprzedawanych urządzeń jest bardzo ważne. Co więcej, wyposażenie komputera w oryginalny system operacyjny Windows 10 pozwoli Ci zbudować większe zaufanie klientów do Twojej firmy. Nabywanie licencji z nieznanych źródeł może być przyczyną wielu nieprzyjemnych sytuacji, których może doświadczyć nie tylko Twój klient ale również Twoja firma. Więcej informacji o oryginalnym oprogramowaniu Microsoft znajdziesz na naszym blogu. Współpraca z firmą posiadającą status Microsoft Authorized Refurbisher gwarantuje, że będziesz nabywać oryginalne licencje, dostarczane zgodnie z wymaganiami producenta.

Zapraszamy do współpracy firmy oferujące używany sprzęt komputerowy

Dla komputerów zregenerowanych (refurbished) w kanale Microsoft Authorized Refurbisher dostępne są następujące licencje:
 - Windows 10 Home (licencja komercyjna)
 - Windows 10 Pro (licencja komercyjna)
 - Windows 10 Citizenship (licencja dla placówek edukacyjnych, organizacji charytatywnych itp.)
 - Office 2019 H&S Citizenship (licencja w ramach programu TAP)
Skontaktuj się z nami a przedstawimy dokładną ofertę cenową oraz zakres wsparcia dla partnerów.

MAR@KomputeryMarkowe.pl   tel. 58 557 07 77

Komu oferujemy sprzedaż licencji?

W ramach umowy TPR (Third Party Refurbisher) licencje możemy dostarczać do firm zajmujących się odnawianiem i sprzedażą używanego sprzętu komputerowego. Nasi partnerzy mają zapewnione konkurencyjne ceny licencji oraz terminowe dostawy. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, przygotujemy dopasowane dla Twojej firmy rozwiązania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Dostarczamy oryginalne materiały Microsoft (certyfikaty autentyczności, obrazy instalacyjne) z pełną gwarancją legalności; towar pochodzi z systemu dystrybucyjnego producenta oprogramowania.

Naszym partnerom TPR zapewniamy:

- konkurencyjne ceny licencji oraz dostawy na następny dzień roboczy, brak minimalnych ilości dla składanych zamówień

- elastyczne terminy płatności,

- szkolenia z zakresu preinstalacji systemów operacyjnych,

- szkolenia z zakresu licencjonowania i aspektów prawnych,

- możliwość wdrożenia u partnera zautomatyzowanego systemu preinstalacji i raportowania,

- wsparcie techniczne z zakresu instalacji systemów Windows 10.

 

Jakie są minimalne ilości przy składaniu zamówień?

Wysyłamy licencje już od 1 sztuki. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i małymi firmami, nie stosujemy żadnych ograniczeń ilościowych. Rozumiemy, że dzięki oferowaniu komputerów z oryginalnym systemem Windows 10 Twoja firma może się rozwinąć i zyskać zaufanie klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą koniecznie napisz do nas: MAR@KomputeryMarkowe.pl

Nasi specjaliści przedstawią Ci dokładnie możliwości współpracy, ceny oraz wiele innych korzyści, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji. Współpracując z naszą firmą nie ryzykujesz gdyż jako Microsoft Authorized Refurbisher spełniamy najwyższe normy jakości i należymy do grona 59 firm na świecie, które uzyskały autoryzację firmy Microsoft dla sprzętu używanego i poleasingowego.


W chwili obecnej trwa proces migracji do licencji elektronicznych. Licencje w tradycyjnej formie naklejek (COA) dostarczane będą do wyczerpania zapasów.
Więcej informacji na temat licencji elektronicznych dla komputerów zregenerowanych: Licencje elektroniczne dla komputerów używanych | blog KomputeryMarkowe.pl