Zostań naszym partnerem i oferuj klientom sprzęt z oryginalnym systemem Windows 10

Jeśli prowadzisz sprzedaż sprzętu poleasingowego to wiesz, że zapewnienie oryginalnego systemu operacyjnego dla sprzedawanych urządzeń jest bardzo ważne. Co więcej, wyposażenie komputera w oryginalny system operacyjny Windows 10 pozwoli Ci zbudować większe zaufanie klientów do Twojej firmy. Nabywanie licencji z nieznanych źródeł może być przyczyną wielu nieprzyjemnych sytuacji, których może doświadczyć nie tylko Twój klient ale również Twoja firma. Więcej informacji o oryginalnym oprogramowaniu Microsoft znajdziesz na naszym blogu. Współpraca z firmą posiadającą status Microsoft Authorized Refurbisher gwarantuje, że będziesz nabywać oryginalne licencje, dostarczane zgodnie z wymaganiami producenta.

Komu oferujemy sprzedaż licencji?

W ramach umowy TPI (Third Party Installer) lub TPR (Third Party Refurbisher) licencje możemy dostarczać do firm zajmujących się odnawianiem i sprzedażą używanego sprzętu komputerowego. Procedura rozpoczęcia współpracy obejmuje między innymi weryfikację firmy przez zespół antypiracki Microsoft, szkolenie z zakresu raportowania i preinstalacji systemów oraz wsparcie techniczne. Nasi partnerzy mają zapewnione konkurencyjne ceny licencji oraz terminowe dostawy. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, przygotujemy dopasowane dla Twojej firmy rozwiązania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Dostarczamy oryginalne materiały Microsoft (certyfikaty autentyczności, obrazy instalacyjne) z pełną gwarancją legalności; towar pochodzi z systemu dystrybucyjnego producenta oprogramowania.

Naszym partnerom TPI / TPR zapewniamy:

- konkurencyjne ceny licencji oraz dostawy na następny dzień roboczy,

- elastyczne terminy płatności,

- szkolenia z zakresu preinstalacji systemów operacyjnych,

- szkolenia z zakresu licencjonowania i aspektów prawnych,

- możliwość wdrożenia u partnera zautomatyzowanego systemu preinstalacji i raportowania,

- wsparcie techniczne z zakresu instalacji systemów Windows 10,

- możliwość nadruku własnej marki na certyfikatach autentyczności (konieczne jest spełnienie wymagań co do ilości zamawianych licencji – jest to opcja dla większych odbiorców)

 

Jakie są minimalne ilości przy składaniu zamówień?

Wysyłamy licencje już od 1 sztuki. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i małymi firmami, nie stosujemy żadnych ograniczeń ilościowych. Rozumiemy, że dzięki oferowaniu komputerów z oryginalnym systemem Windows 10 Twoja firma może się rozwinąć i zyskać zaufanie klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą koniecznie napisz do nas: MAR@KomputeryMarkowe.pl

Nasi specjaliści przedstawią Ci dokładnie możliwości współpracy, ceny oraz wiele innych korzyści, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji. Współpracując z naszą firmą nie ryzykujesz gdyż jako Microsoft Authorized Refurbisher spełniamy najwyższe normy jakości i należymy do grona 70 firm na świecie, które uzyskały autoryzację firmy Microsoft dla sprzętu używanego i poleasingowego.