INFOLINIA +48 58 557 07 77 | Skontaktuj się z nami

VAT 0% DLA SZKÓŁ

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W

Producent: Brother

Stan: Nowy produkt

Opis produktu

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Cena:999,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Stylowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością bezprzewodową. Ekonomiczny system napełniania zbiorników z atramentem. Przyjazne dla użytkownika urządzenie wielofunkcyjne DCP-T426W umożliwia drukowanie dużych ilości dokumentów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wydruku. Dzięki dodatkowej łączności bezprzewodowej świetnie sprawdza się w domu lub małym biurze.

Najważniejsze funkcje:

Drukowanie do 7500 stron w kolorze czarnym
Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0 i WiFi
Prędkość druku do 9 obrazów na minutę w kolorze i 16 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym
Wyświetlacz LED
Podajnik papieru na 150 arkuszy
Zaprojektowane w Japonii
Opcje łączności

W przypadku korzystania z urządzenia DCP-T425W nie musisz stać przy drukarce, aby wykonać swoje zadania. Oprócz połączenia Hi-Speed USB urządzenie posiada również wbudowaną łączność bezprzewodową, dzięki czemu możesz z dowolnego urządzenia przenośnego.
Wydajne materiały eksploatacyjne

Wraz z urządzeniem DCP-T425W otrzymasz po jednej butelce atramentu koloru: czarnego (wydajność do 7500 stron), cyjan (wydajność do 5000 stron), magenta (wydajność do 5000 stron) i żółtego (wydajność do 5000 stron)*. Usprawni to Twoją pracę i znacznie obniży koszty wydruku.
Korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Brother zapewnia najlepszą jakość i niskie koszty wydruków oraz bez awaryjne działanie drukarki.
Podana średnia wydajność została oszacowana przy użyciu oryginalnej metodologii Brother zgodnej z normami testowania ISO/IEC 24712.
Szybkie wydruki o wysokiej jakości

Model DCP-T425W oferuje prędkość druku do 9 obrazów na minutę w kolorze i 16 obrazów na minutę w czerni, dzięki czemu szybko i łatwo wydrukujesz wielostronicowe dokumenty. Ponadto możesz polegać na wysokiej jakości wydrukach w rozdzielczości 1200 x 6000 dpi.
Łatwe uzupełnianie atramentu

Wszystkie drukarki tej serii mają wytrzymałą konstrukcję oraz są wyposażone w wiele funkcji. Ponadto nowy napełniania tuszu nigdy nie był prostszy.
Zbiornik można od teraz napełniać butelkami z atramentem bez użycia rąk wystarczy włożyć butelkę do odpowiedniej przegrody, a po jej opróżnieniu zdjąć i zamknąć zbiornik. Koniec z bałaganem!

Kod producenta: DCPT426WYJ1

Gwarantem jest producent. Obecnie każdy model, który jest na stronie www.komputerymarkowe.pl ma gwarancję 2-letnią z możliwością bezpłatnego rozszerzenia okresu do 3 lat na stronie producenta (https://www.brother.pl/support/warranty), rejestracji należy dokonać w terminie 60 dni od zakupu, takie rozszerzenie może uzyskać klienci indywidualni oraz firmy.

Awarie urządzeń posiadających gwarancję z dojazdem do miejsca instalacji (On-site) należy zgłaszać za pośrednictwem infolinii Brother, pod nr. telefonu  801 333 803 lub (22) 500 94 94, w godzinach 9.00 - 17.00 lub wypełniając formularz na stronie https://www.brother.pl/support/contact-us/technical-support.

W zależności od modelu są 2 typy gwarancji - ONSITE (naprawa w miejscu instalacji) oraz RETURN-TO-BASE (naprawa w serwisie lub punkcie sprzedaży), lista urządzeń która jaką ma gwarancję znajduję się pod tym adresem https://www.brother.pl/support/warranty

Warunki gwarancji można przeczytać na stronie https://www.brother.pl/support/warranty/warranty-terms-and-conditions

Z gwarancji są wyraźnie wyłączone następujące elementy:

- Materiały eksploatacyjne
- Parametry i funkcje oprogramowania, które nie zostały dostarczone przez firmę Brother
- Okresowe konserwacje i naprawy lub wymiana części z powodu ich normalnego zużycia w trakcie eksploatacji
- Uszkodzenia urządzenia lub obniżenie jakości druku, które jest spowodowane stosowaniem materiałów eksploatacyjnych, których jakość nie jest kontrolowana przez firmę Brother
- Uszkodzenia wynikające z nadmiernego lub niewłaściwego użytkowania produktu. Korzystanie z urządzenia powinno być zgodne z zaleceniami podanymi w Instrukcji Obsługi
- Wszelkie awarie, spowodowane nieprzestrzeganiem instrukcji wydanych przez firmę Brother, a odnoszących się do odpowiedniej procedury konserwacyjnej opracowanej dla danego typu urządzenia
- Instalacja lub używanie urządzenia niezgodnie z obowiązującymi normami technicznymi, bezpieczeństwa lub przepisami prawa obowiązującymi na terytorium państwa, gdzie jest ono używane
- Uszkodzenia wynikające z napraw prowadzonych przez nieupoważniony personel serwisowy lub też przez samego użytkownika
- Uszkodzenia podczas transportu spowodowane niewystarczającym lub nieodpowiednim opakowaniem (sugerujemy zachowanie oryginalnego opakowania i wykorzystanie go w przypadku, gdyby urządzenie z jakiegokolwiek powodu musiało być transportowane)
- Przypadkowe uszkodzenia oraz uszkodzenia spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi, zalaniem wodą, pożarem, nieodpowiednią wentylacją lub też spowodowane czynnikami znajdującymi się poza kontrolą firmy Brother.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1

Opis
  • Katalog Drukarki