HP 1000 G1 AiO Core i5 3,4GHz 7500 27" 4K

Producent: HP

Stan: Nowy produkt

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:4 499,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne komputerów HP 1000 G1 All in One:


Procesor: Intel Core i5 3,4GHz model 7500


Pamięć: 8196MB DDR4


Karta graficzna: zintegrowana Intel HD 630


Dysk twardy: 256GB SSD NVMe 3.0


Napęd optyczny: BRAK


Złącza

1 port wejściowy DisplayPort™ 1.2

1 port wyjściowy DisplayPort™ 1.2

1 wyjście HDMI

1 port RJ-45

4 porty USB 3.1 Gen2

wewnętrzny zasilacz 180 W, maks. sprawność 87%, aktywny stabilizator PFC

Dodatkowe Informacje o komputerze HP 1000 G1:

- Rozdzielczość ekranu : 3840 x 2160 (4K, 27 calowy ekran o rozdzielczości 4K 3840 x 2160 z podświetleniem WLED i powłoką antyodblaskową)

- Wielkość matrycy: 27"

 - Kamerka (Wysuwana kamera FHD 2 MP, 1080p, do 30 fps, ze zintegrowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych, maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080; wysuwana kamera FHD 2 MP, 1080p, z czujnikiem podczerwieni (z przodu) i kamera internetowa 2 MP (z tyłu) ze zintegrowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych, maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080, z czujnikiem podczerwieni do uwierzytelniania za pomocą twarzy w systemie Windows Hello)

- Przepiękny dźwięk i jakoś płynąca z głośników firmy BANG & OLUFSEN

- Bluetooth


Klawiatura + MYSZ bezprzewodowa w zestawie


Licencja
: Microsoft Windows 10 PROFESSIONAL dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej . Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy, wystarczy podłączyć monitor, klawiaturę, myszkę i działać ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

W komplecie z komputerem otrzymasz :

- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- kabel zasilający
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery HP 1000 G1 AiO są sprzętem NOWYM. Sprzęt objęty GWARANCĄ PRODUCENTA do 30 września 2021r !

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HP 1000 G1 AiO Core i5 3,4GHz 7500 27" 4K

HP 1000 G1 AiO Core i5 3,4GHz 7500 27" 4K

CPU: Core i5 3,4GHz                 RAM: 8GB DDR4                                  HDD: 256GB SSD

Opis
  • Procesory Core i5
  • Pamięci DDR4
  • Rodzaj obudowy All in One (AiO)
  • USB 3.0 Tak
  • Złącza na obudowie HDMI