HP Sprout 23-S010NA Core i7 3,2GHz 4790S

Producent: HP

Stan: Nowy produkt

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Cena:3 688,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Dane techniczne komputerów HP Sprout 23-S010NA All in One:
Sprout Pro od HP to możliwość manipulowania światami fizycznymi i cyfrowymi w innowacyjny sposób. W zestawie komputer, projektor, kamery wysokiej rozdzielczości,
dotykowe maty i 2D i 3D dają niezwykłe możliwości.


Przenieś interaktywne doświadczenia na wyższy poziom.
Wysoce wizualne i praktyczne wrażenia są możliwe dzięki dwóm unikalnym wyświetlaczom wielodotykowym, 20-punktowej macie dotykowej i kamery wysokiej rozdzielczości.
Szybkie przechwytywanie obiektów w 2D i 3D za pomocą unikalnego oprogramowania WorkTools5. Wykorzystaj czułe na nacisk aktywne pióro do edycji treści w czasie rzeczywistym i pobudzające kreatywność.

Trochę danych technicznych :

● Projektor Full HD o wysokiej rozdzielczości wyświetla projekt na 20-punktowej poziomej macie dotykowej.

● Dzięki 2048 poziomach czułości na nacisk, pióro umożliwia intuicyjne precyzyjne cyfrowe pisanie "atramentem". Pióro daje
naturalne uczucie pisania piórem na papierze podczas używania go na poziomej macie Touch Mat.

● Przełomowa mata dotykowa ma grubość 2,2 mm i została zaprojektowana z 20-punktową powierzchnią pojemnościową, która umożliwia działanie 4 rąk jednocześnie. Ulepszony o funkcję aktywnego pióra i współczynnik proporcji 3: 2, umożliwia skanowanie dokumenty do formatu A3 lub tabloidu 9

● Uchwyć rzeczywistość i twórz precyzyjne modele 360 ​​° 3D za pomocą ulepszonej technologii skanowania światła strukturalnego.

● Uzyskaj szybkie i wygodne skanowanie 3D, trzymając i obracając obiekt w dłoni podczas korzystania z zaawansowanego komputera
skanującego obraz.

● Potężny zestaw narzędzi, który zapewnia łatwy dostęp do zaawansowanych funkcji komputera. Na przykład zeskanuj i
manipuluj zawartością w 2D i 3D za pomocą interaktywnego schowka, a nawet zarządzaj wyglądem wyświetlanych na ekranie.

● Profesjonalny zestaw programistyczny z zaawansowanym dostępem do sprzętu, umożliwia programistom tworzenie zaawansowanych aplikacji.

● Umożliwia szybsze skanowanie 3D i płynniejszą kontrolę podczas korzystania z aplikacji 3D. 3,10

● Przepiękny ekran dotykowy o przekątnej 23,8 ", zorientowany pionowo, jest w rozdzielczości Full HD i można go obsługiwać dwoma rękami.


Procesor: Intel Core i7 3,2GHz model 4790s

Liczba wątków: 8
Bazowa częstotliwość procesora: 3,2 GHz
Maks. częstotliwość turbo: 4,0 GHz
Cache 8 MB SmartCache
Szybkość magistrali 8 GT/s DMI3
Liczba linków QPI 0
TDP 35 W
Konfigurowalna częstotliwość TDP-down 1.90 GHz
Konfigurowalny tryb TDP-down 25 W


Pamięć: 8196MB DDR3


Karta graficzna: zintegrowana Intel  + nVidia GeForce GT 745A 2GB


Dysk twardy: 1000GB


Napęd optyczny: BRAK


Złącza

2 USB 2.0

2 USB

1 HDMI wyjście

1 RJ45

1 Audio Line Out jack

1 Audio Headphone/Microphone combo jack

Dodatkowe Informacje :

- Rozdzielczość ekranu : 1920 x 1080 (Full HD, 23,8-calowy ekran o rozdzielczości Full HD 1920x1080 z podświetleniem LED i powłoką antyodblaskową)

 - 20 punktowa, dotykowa mata

- Wielkość matrycy: 23.8"

 - Kamerka

- BluetoothLicencja
: Microsoft Windows 10 PROFESSIONAL dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej . Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy, wystarczy podłączyć monitor, klawiaturę, myszkę i działać ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

W komplecie z komputerem otrzymasz :

- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- kabel zasilający
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HP Sprout 23-S010NA Core i7 3,2GHz 4790S

HP Sprout 23-S010NA Core i7 3,2GHz 4790S

CPU: Core i7 3,2GHz                 RAM: 8GB DDR3                                  HDD: 1000GB

Opis
  • Procesory Core i7
  • Pamięci DDR3
  • Rodzaj obudowy All in One (AiO)
  • USB 3.0 Tak
  • Złącza na obudowie HDMI