HP ProOne 440 G4 AiO Core i5 2,1GHz 8500T

Producent: HP

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:3 199,00 zł

Stara cena:3 599,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Smukła, elegancka konstrukcja

Eleganckie wzornictwo i mikrokrawędź monitora z powłoką antyrefleksyjną oraz gładkie linie sprawiają, że ten komputer AiO idealnie pasuje do recepcji lub miejsc pracy, w których brakuje przestrzeni.

Zaawansowane opcje

Wysoka wydajność i ogromne możliwości dzięki procesorom Intel® Core™ 8. generacji i wyposażeniu opcjonalnemu, takiemu jak pamięć Intel® Optane™, port USB Type-C™ i konfigurowany port we/wy.

Współpraca klasy korporacyjnej

Naturalna interakcja z komputerem dzięki funkcji Cortana w systemie Windows 10 Pro. Imponujące narzędzia pracy zespołowej, takie jak HP Noise Cancellation.

Unikatowe rozwiązania HP w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania

Ochrona przed naruszeniem zabezpieczeń danych i przestojami dzięki funkcji HP BIOSphere Gen4 oraz uproszczenie zarządzania dzięki zestawowi HP Manageability Integration Kit Gen2.

Pozwala uzyskać wysoką wydajność dzięki konstrukcji komputera zintegrowanego z ekranem, która pasuje niemal do każdego miejsca pracy.

Firma HP połączyła wysoką wydajność i możliwości rozbudowy z doskonałymi procesorami i szybką pamięcią.

Narzędzia do współpracy w HP ProOne 440 zapewniają użytkownikom biznesowym czysty dźwięk i obraz.

Oprogramowanie HP Client Security Manager Gen4 zapewnia ochronę danych, urządzenia i tożsamości.

Dane techniczne komputerów HP ProOne 440 G4 All in One:


Procesor: Intel Core i5 2,1GHz model 8500T

Intel® Core™ i5-8500T z kartą graficzną Intel® UHD Graphics 630 (podstawowe taktowanie 2,1 GHz, maks. 3,5 GHz z technologią Intel® Turbo Boost, 9 MB pamięci podręcznej, 6 rdzeni)


Pamięć: 8196MB DDR4 SO-DIMM


Karta graficzna: zintegrowana Intel HD w procesorze 


Dysk twardy: 256GB SSD M.2 


Napęd optyczny: nagrywarka DVD


Złącza

- 2 port DisplayPort™ 1.2

- 1 złącze zasilania

- 1 port RJ-45

- 4 porty USB 3.1

- 1 złącze zestawu słuchawkowego

- 1 port USB 2.0 Type-C™

- czytnik kart pamięci

Dodatkowe Informacje :

- Rozdzielczość ekranu : 1920 x 1080 (Full HD)

- Wielkość matrycy: 23,8"

- Kamera internetowa HD 1 Mpx ze zintegrowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych, maksymalna rozdzielczość 1280 × 720; kamera internetowa FHD 2 Mpx ze zintegrowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych, maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080; kamera internetowa FHD IR 2 Mpx ze zintegrowanym układem dwóch mikrofonów cyfrowych, maksymalna rozdzielczość 1920 × 1080

- Wi-Fi

- Bluetooth


Licencja
: Microsoft Windows 10 PROFESSIONAL. Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy, wystarczy podłączyć monitor, klawiaturę, myszkę i działać ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

W komplecie z komputerem otrzymasz :
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- kabel zasilający
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HP ProOne 440 G4 AiO Core i5 2,1GHz 8500T

HP ProOne 440 G4 AiO Core i5 2,1GHz 8500T

CPU: Core i5 2,1GHz                
RAM: 8GB DDR4                                 
HDD: 256GB SSD

Opis
  • Procesory Core i5
  • Pamięci DDR4
  • Rodzaj obudowy All in One (AiO)
  • USB 3.0 Tak
  • Złącza na obudowie RS323
  • Złącza na obudowie PS/2
  • Moc zasilacza 100W-300W

Produkty powiązane