ASUS ZEN ZN220IC AiO Core i3 2,3GHz 6100U

Producent: ASUS

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Cena:1 299,00 zł

Stara cena:1 499,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

ASUS ZEN AiO ZN220IC - wysokiej klasy KOMPUTER All In one

Procesor: Intel Core i3 2,3GHz model 6100U


Acer Aspire e5-475 Intel i3


Pamięć: 4096MB DDR4-SODIMM

Acer Aspire e5-475 pamięć ddr4
Karta graficzna: zintegrowana Intel HD

Acer Aspire e5-475 karta graficzna
Dysk twardy: 1000GB sATA

dysk Sata Acer Aspire e5-475


Napęd optyczny: BRAK NAPĘDU !


Złącza

4 x USB 3.0

2 x USB 2.0

Audio (wyjście słuchawkowe i mikrofon)

1 x Secure Digital (SD card, MMC, czytnik kart pamięci)

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

1 x HDMI

1 x złącze zasilania sieciowego

Dodatkowe Informacje:

- KAMERKA

- Wi-fi

- Bluetooth

- Rozdzielczość ekranu : 1920 x 1080 (FHD)

- Wielkość matrycy: 21,5"


Licencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zmiana wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !

Acer Aspire e5-475 System Windows 10
Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt ASUS został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntownie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery ASUS ZEN AiO ZN220IC pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążone i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie komputery wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Komputery są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe komputerów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmocnione zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamane ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem ASUS ZEN AiO ZN220IC otrzymasz:

- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowany ASUS ZEN AiO ZN220IC jest sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowa jest kompletna w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Nasza oferta to również wysokiej jakości poleasingowe zestawy komputerowe oraz ochrona urządzeń mobilnych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ASUS ZEN ZN220IC AiO Core i3 2,3GHz 6100U

ASUS ZEN ZN220IC AiO Core i3 2,3GHz 6100U

CPU: Core i3 2,3GHz                
RAM: 4GB DDR4                               
HDD: 1000GB

Opis
  • Procesory Core i3
  • Pamięci DDR4
  • Rodzaj obudowy All in One (AiO)
  • USB 3.0 Tak
  • Złącza na obudowie SD Card