Dell OptiPlex 7450 AiO Core i3 3,9GHz 7100 BRAK KAMERKI

Producent: Dell

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Cena:1 419,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne komputerów Dell OptiPlex 7450 AiO i3 7100


Procesor: Intel Core i3 3,9GHz model 7100
Pamięć: 4096MB DDR4 SO-DIMM


Karta graficzna: zintegrowana Intel HD w procesorze


Dysk twardy: 128GB SSD sATA (MOŻLIWOSĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATORZE !)


Napęd optyczny: czytnik DVD


Złącza

Zewnętrzne porty USB 3.0 — 6 (1 z boku, 4 z tyłu)

Porty USB 2.0 — 2 (z tyłu)

Port USB-C (z boku)

Wejście/wyjście HDMI 1.4 — 1

DisplayPort 1.2 — 1

RJ-45 — 1

Uniwersalne gniazdo słuchawkowe (z boku) — 1

Wyjście liniowe — 1 (z tyłu)

Dodatkowe Informacje :

- Rozdzielczość ekranu : 1920 x 1080 (Full HD, 23-calowy ekran o rozdzielczości Full HD 1920x1080 z podświetleniem WLED i powłoką antyodblaskową)

- Wielkość matrycy: 23"

- BRAK KAMERKI, WIFI, BLUETOOTHLicencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zamiana wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt Dell OptiPlex 7450 AiO i3 7100 który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy, wystarczy podłączyć monitor, klawiaturę, myszkę i działać ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

W komplecie z komputerem Dell OptiPlex 7450 AiO i3 7100 otrzymasz :
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- kabel zasilający
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery OptiPlex 7450 AiO i3 7100 są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dell OptiPlex 7450 AiO Core i3 3,9GHz 7100 BRAK KAMERKI

Dell OptiPlex 7450 AiO Core i3 3,9GHz 7100 BRAK KAMERKI

CPU: Core i3 2,7GHz                
RAM: 4GB DDR4                                 
HDD: 128GB SSD

Opis
  • Procesory Core i3
  • Pamięci DDR4
  • Rodzaj obudowy All in One (AiO)
  • USB 3.0 Tak
  • Złącza na obudowie SD Card
  • Złącza na obudowie PS/2
  • Złącza na obudowie VGA
  • Złącza na obudowie HDMI
  • Moc zasilacza 100W-300W

Produkty powiązane