DELL OptiPlex 7040 Micro PC Core i5 2,5GHz 6500T

Producent: Dell

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zintegrowane karty graficzne obecne w większości urządzeń przeznaczone są do typowych zastosowań biurowych. Dodatkowa karta graficzna będzie niezbędna dla pracy z oprogramowaniem graficznym, projektowym oraz do gier.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:1 399,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne komputerów DELL Optiplex 7040 Micro PC:


Procesor: Intel Core i5 2,5GHz model 6600T

Komputer Optiplex 3020 Micro


Pamięć: 8196MB DDR4 SO-DIMMKarta graficzna: zintegrowana Intel HD w procesorze

Używany Dell optiplex 3020 micro
Dysk twardy: 128GB SSD sATA (MOŻLIWOSĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATOZE !)

Poleasingowy Dell Optiplex micro i5


Napęd optyczny: BRAK


Złącza

6 x USB (2 złącza na przednim panelu (2 x USB 3.0), 4 złącz na tylnym panelu (w tym 4 x USB 3.0))

       Audio (2 złącza na przednim panelu - słuchawki, mikrofon)

1 x HDMI

1 x DisplayPort

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

1 x złącze zasilania AC 230V


Zasilacz: uniwersalny 100..127V AC / 200..240V AC
Wydajność zasilacza: 150W

Dell 3020 micro używany


Licencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zamiana wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !

Dell Optiplex 3020 Micro PC używany
Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. DELL Optiplex 7040 Micro to sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością, który posłuży długie lata!

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy, wystarczy podłączyć monitor, klawiaturę, myszkę i działać ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

W komplecie z komputerem DELL Optiplex 7040 Micro otrzymasz:


- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- kabel zasilający
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery Dell Optiplex 7040 Micro PC są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Optiplex 3020 micro poleasingowy

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DELL OptiPlex 7040 Micro PC Core i5 2,5GHz 6500T

DELL OptiPlex 7040 Micro PC Core i5 2,5GHz 6500T

CPU: Core i5 2,5GHz
RAM: 8GB DDR4
HDD: 128GB SSD

Opis
  • Procesory Core i5
  • Pamięci DDR4
  • Rodzaj obudowy MicroPC
  • Moc zasilacza 100W-300W