Lenovo ThinkCentre M32 uSFF Celeron 1,1GHz 847

Lenovo
Lenovo ThinkCentre M32 uSFF Celeron 1,1GHz 847
search
  • Lenovo ThinkCentre M32 uSFF Celeron 1,1GHz 847
  • Lenovo ThinkCentre M32 uSFF Celeron 1,1GHz 847
  • Lenovo ThinkCentre M32 uSFF Celeron 1,1GHz 847
  • Lenovo ThinkCentre M32 uSFF Celeron 1,1GHz 847
  • Lenovo ThinkCentre M32 uSFF Celeron 1,1GHz 847

Opis produktu

CPU: Celeron 1,1GHz
RAM: 2GB
HDD: 8GB

49,00 zł
Brutto
25,00 zł

39,84 zł netto

Ilość:

Ostatnie sztuki w magazynie
Na stanie:1 szt.

Opiekun produktu

Krystian

KRYSTIAN

789 172 326

Wyślij wiadomość

Lenovo M32 uSFF Thin Client

Cienki klient (ang. thin client) to kategoria urządzeń wykorzystywanych przede wszystkim w dużych korporacjach. Komputery tego typu znajdują się na wyposażeniu największych międzynarodowych firm, usprawniając zarządzanie skomplikowanymi sieciami IT. Dzięki połączeniu z jednostką główną zestawy są w stanie zdalnie wykorzystywać jej moc obliczeniową, samemu odznaczając się podstawową wydajnością. Urządzenia tego typu w swoim portfolio posiadają najwięksi światowi producenci sprzętu komputerowego. Przykładem takiego rozwiązania jest Lenovo ThinkCentre M32, dzięki któremu można w łatwy sposób usprawnić pracę w firmie.

TinySeria M Tiny

To pierwsze na rynku komputery stacjonarne w małym formacie 1L. Dzięki szerokim możliwościom montażu, w tym również w uchwycie VESA, komputery Tiny zmieszczą się praktycznie wszędzie, zapewniając niezawodną wydajność skrojoną na miarę potrzeb przedsiębiorstwa.

Bezpieczeństwo i komfort zarządzania

Komputery stacjonarne M32 wyposażone są w wiodące na rynku narzędzia bezpieczeństwa, w tym m.in. blokowanie portów USB w celu ochrony sieci oraz zapobiegnięcia kradzieży danych na skutek nieuprawnionego użycia nośników pamięci. Trusted Platform Module (TPM) szyfruje dane i kluczowe informacje, takie jak hasła i certyfikaty cyfrowe, dodatkowo zabezpieczając aplikacje, transakcje elektroniczne i komunikację online. Ponadto komputery M92/M92p wyposażone są w czujnik otwarcia obudowy, który powiadamia o niepożądanych próbach uzyskania dostępu do podzespołów.

Intel® vPro™ oraz Active Management Technology

Komputer M32 wyposażony jest w technologię Intel® vPro™ z obsługą Active Management Technology (AMT) do wersji 9.0, co umożliwia jeszcze bardziej wydajne zarządzanie, bez generowania niepotrzebnych kosztów.

Zaawansowane rozwiązania chłodzące

System chłodzenia Intelligent Cooling Engine (ICE) 3,0 to rozwiązanie do zarządzania temperaturą urządzenia, zapewniające lepszą wydajność termiczną i akustyczną, co w rezultacie przyczynia się do wydłużenia żywotności komputera. W zależności od własnych potrzeb możesz wybrać jeden z dwóch trybów optymalizacji: pod kątem temperatury lub akustyki. Ponadto ICE 3.0 pozwala na pracę w wyższych temperaturach oraz umożliwia monitorowanie systemu i aktywowanie alertów termicznych informujących o możliwości przegrzania. Zarządzanie ICE za pomocą aplikacji PC Cloud Manager 2.0.

Specyfikacja : 

Procesor: Intel Celeron 847

Liczba rdzeni: 2
Liczba wątków: -
Bazowa częstotliwość procesora: 1,1GHz
Maks. częstotliwość turbo: - GHz
Cache: 2 MB

Pamięć: 2GB

Dysk twardy: 8GB 

Złącza:

6 x USB 2.0 (4 złącz na tylnym panelu, 2 złącza na tylnym panelu)

Audio (2 z przodu na słuchawki i mikrofon)

4 x RS-232 (port szeregowy, np. kasy fiskalne)

1 x VGA (D-SUB) (analogowe złącze do monitora)

1 x DisplayPort (cyfrowe złącze do monitora)

1 x LPT

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

2 x PS/2

W komplecie z komputerem ThinkCentre M32 uSFF otrzymasz:

- zasilacz
- pisemną gwarancję jakości 

Oferowane komputery są sprzętem polesingowym, używanym. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, każda jednostka jest przez Nas sprawdzana, testowana, czyszczona w środku jak i z zewnątrz. 

Jeśli potrzebują Państwo indywidualnej wyceny bądź konfiguracji, prosimy o kontakt TUTAJ albo bezpośrednio na gdansk@komputerymarkowe.pl Każdy komputer możemy wyposażyć w większy dysk, kartę graficzną (w miarę możliwości ZASILACZA) czy też utworzyć macierz RAID (jeśli dany komputer obsługuje). ZAPRASZAMY !

Rodzaj obudowy
Micro / MINI / Tiny PC
Moc zasilacza
100W-300W