HP Z440 Workstation MT Xeon Hexa Core 3,5GHz E5-1650 V3

Producent: HP

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Możesz wybrać dodatkowy twardy dysk, który będzie zainstalowany w komputerze. Opcja ta dostępna jest jedynie dla komputerów, które mają możliwość instalacji drugiego dysku twardego.

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Napędy optyczne powoli odchodzą w przeszłość i wiele urządzeń jest ich pozbawionych. Nagrywarka pozwala zapisywać płyty przeznaczone do zapisu. Czytnik pozwala wyłącznie na odczyt płyt, zarówno tłoczonych jak i nagrywanych.

Zintegrowane karty graficzne obecne w większości urządzeń przeznaczone są do typowych zastosowań biurowych. Dodatkowa karta graficzna będzie niezbędna dla pracy z oprogramowaniem graficznym, projektowym oraz do gier.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

Zdecydowanie zalecamy wersję 64-bitową gdyż wykorzystuje ona optymalnie wszystkie elementy komputera. Wersję 32-bitową należy instalować jedynie wtedy gdy konieczne jest zachowanie zgodności ze starszym oprogramowaniem. Wersja 32-bitowa obsługuje do 4GB pamięci RAM.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:1 999,00 zł

Stara cena:2 189,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

HP Z440 Workstation - wydajny komputer do wielu zastosowań

Procesor: Intel Xeon Hexa Core 3,5GHz model E5-1650 V3

Liczba rdzeni: 6
Liczba wątków: 12
Bazowa częstotliwość procesora: 3,5GHz
Maks. częstotliwość turbo: 3,8GHz
Cache: 15 MB


Pamięć: 8196MB DDR4 (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA PAMIĘCI W KONFIGURATORZE !)

Karta graficzna: NVidia Quadro 600 1GB (MOŻLIWOŚĆ WYMIANY KARTY GRAFICZNEJ W KONFIGURATORZE !)

Dysk twardy: 500GB sATA (MOŻLIWOŚĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATORZE !)


Napęd optyczny: nagrywarka DVD-RW która umożliwia odczytywanie i nagrywanie płyt CD/DVD


Złącza

1 x PCI x16

2 x PCI x4

2 x PCI x1

2 x PCI

10 x USB (4 złącza na przednim panelu (4 x USB 3.0), 6 złączy na tylnym panelu (4 x USB 3.0))

Audio (2 złącza na przednim panelu - słuchawki, mikrofon, 3 złącza na tylnym panelu - Line-out, Line-in) 

2 x PS/2 (klawiatury i mysz)

1 x DVI (cyfrowe złącze do monitora)

1 x DisplayPort  (cyfrowe złącze do monitora)

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej) złącze zasilania AC 230V

Zasilacz: uniwersalny 100..127V AC / 200..240V AC

Wydajność zasilacza: 525W


Licencja
: Microsoft Windows 10 PROFFESIONAL dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ zamiany wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

HP Workstation Z440 - poleasingowy sprzęt w doskonałym stanie

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy, wystarczy podłączyć monitor, klawiaturę, myszkę i działać ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

W komplecie z komputerem otrzymasz :
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- kabel zasilający
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowany komputer HP Z440 jest sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Jego obudowa jest kompletna w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HP Z440 Workstation MT Xeon Hexa Core 3,5GHz E5-1650 V3

HP Z440 Workstation MT Xeon Hexa Core 3,5GHz E5-1650 V3

CPU: Hexa Core 3,5GHz                 RAM:8GB DDR4                                  HDD: 500GB

Opis
  • Procesory Xeon
  • Pamięci DDR3
  • Rodzaj obudowy Tower (MT)
  • USB 3.0 Tak
  • Złącza na obudowie DVI
  • Złącza na obudowie VGA
  • Złącza na obudowie DisplayPort
  • Moc zasilacza 301W-500W

Produkty powiązane