ACER Aspire ZC-700 AiO Pentium 1,6GHz N3700

Producent: Acer/Gateway

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:1 169,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Acer Aspire ZC-700 wysokiej klasy KOMPUTER All In one

Procesor: Intel Pentium 1,6GHz model N3700


Pamięć: 4096MB DDR3-SODIMM

Acer Aspire e5-475 pamięć ddr4
Karta graficzna: zintegrowana Intel HD

Acer Aspire e5-475 karta graficzna
Dysk twardy: 1000GB sATA (MOŻLIWOŚĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATOZE !)

dysk Sata Acer Aspire e5-475


Napęd optyczny: nagrywarka DVD


Złącza

4 x USB 3.0

1 x USB 2.0

Audio (wyjście słuchawkowe i mikrofon)

1 x HDMI

1 x Secure Digital (SD card, MMC, czytnik kart pamięci)

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

1 x złącze zasilacza sieciowego

Dodatkowe Informacje :

- KAMERKA

- Wi-fi

- Bluetooth

- Rozdzielczość ekranu : 1920 x 1080 (FHD)

- Wielkość matrycy: 19,5"


Licencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zmiana wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !

Acer Aspire e5-475 System Windows 10
Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntownie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery Acer Aspire ZC-700 pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążone i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie komputery wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Komputery są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe komputerów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmocnione zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamane ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem Acer Aspire ZC-700 AiO otrzymasz:

- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowany komputer AiO Acer Aspire ZC-700 jest sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowa jest kompletna w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Nasza oferta to również wysokiej jakości poleasingowe zestawy komputerowe.

Acer Aspire e5-475

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ACER Aspire ZC-700 AiO Pentium 1,6GHz N3700

ACER Aspire ZC-700 AiO Pentium 1,6GHz N3700

CPU: Pentium 1,6GHz                
RAM: 4GB DDR3                               
HDD: 1000GB

Opis
  • Procesory Pentium
  • Pamięci DDR3
  • Rodzaj obudowy All in One (AiO)
  • USB 3.0 Tak
  • Złącza na obudowie SD Card