DELL OptiPlex 7010 DT Celeron Dual Core 2,5GHz G540

Producent: Dell

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Możesz wybrać dodatkowy twardy dysk, który będzie zainstalowany w komputerze. Opcja ta dostępna jest jedynie dla komputerów, które mają możliwość instalacji drugiego dysku twardego.

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Napędy optyczne powoli odchodzą w przeszłość i wiele urządzeń jest ich pozbawionych. Nagrywarka pozwala zapisywać płyty przeznaczone do zapisu. Czytnik pozwala wyłącznie na odczyt płyt, zarówno tłoczonych jak i nagrywanych.

Zintegrowane karty graficzne obecne w większości urządzeń przeznaczone są do typowych zastosowań biurowych. Dodatkowa karta graficzna będzie niezbędna dla pracy z oprogramowaniem graficznym, projektowym oraz do gier.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

Zdecydowanie zalecamy wersję 64-bitową gdyż wykorzystuje ona optymalnie wszystkie elementy komputera. Wersję 32-bitową należy instalować jedynie wtedy gdy konieczne jest zachowanie zgodności ze starszym oprogramowaniem. Wersja 32-bitowa obsługuje do 4GB pamięci RAM.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Cena:249,00 zł

Stara cena:269,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne komputerów DELL Optiplex 7010:

Komputer DELL OptiPlex 7010 z procesorem 2 rdzeniowym z przeznaczeniem do wykorzystywania w biurach, domach, szkołach, instytucjach oraz przedsiębiorstwach. Idealnie nadaje się do prostych prac biurowych, obsługi Internetu, poczty, oglądania filmów czy też mało wymagających gier. Obudowa typu DESKTOP znajdzie miejsce na każdym biurku, jego wymiary to zaledwie :
szerokość : 102mm, wysokość : 360mm, głębokość : 410 mm.
Wyposażony jest w 4 porty USB z przodu (w tym 2 x USB 3.0) oraz aż 6 portów USB z tyłu (w tym 2 x 3.0) więc podłączenie dodatkowych peryferii nie stanowi żadnego problemu. Obraz jest przesyłany na monitor za pomocą złącza cyfrowego DisplayPort (lepsza jakość) oraz złącza VGA (standard w większości monitorów). Komputer oczywiście można doposażyć w dodatkową kartę graficzną na złącze PCI-E x16 (tylko niski profil) oraz nie wymagającej własnego zasilania.


Procesor: Celeron Dual Core 2,5GHz model G540

Dwurdzeniowy procesor z rodziny Intel posiadający 850MHz częstotliwości układu graficznego. Obsługo socket FCLGA1155


Pamięć: 4096MB DDR3 (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA PAMIĘCI W KONFIGURATORZE !)Stosujemy pamięci tylko najlepszy producentów takich jak Hynix, Samsung, Kingston, Corsair, ADATA. Wszystkie kości są zawsze gruntownie sprawdzane i testowane przed wyposażeniem w dany komputer


Karta graficzna: zintegrowana Intel HD Graphics w procesorze (MOŻLIWOSĆ WYMIANY KARTY GRAFICZNEJ W KONFIGURATORZE !)

Układ zintegrowany w procesorze pozwala wyświetlać treści w rozdzielczość 1920 x 1080
Dysk twardy: 250GB sATA (MOŻLIWOSĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATOZE !)


Napęd optyczny: czytnik DVD który umożliwia odczytywanie płyt CD/DVD


Złącza

1 x PCI-E x16 (tylko karty niskoprofilowe)

1 x PCI-E x8 (tylko karty niskoprofilowe)

1 x PCI-E x1 (tylko karty niskoprofilowe)

1 x PCI (tylko karty niskoprofilowe)

10 x USB (4 złącza na przednim panelu (w tym 2x USB 3.0), 6 złącz na tylnym panelu w tym 2x USB 3.0))

       Audio (2 złącza na przednim panelu - słuchawki, mikrofon, 2 złącza na tylnym panelu - Line-out, Line-in)

1 x RS-232 (na tylnym panelu)

2 x PS/2

1 x VGA (analogowe złącze do monitora)

2 x DisplayPort (cyfrowe złącze do monitora)

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

   1 x złącze zasilania AC 230VZasilacz
: uniwersalny 100..127V AC / 200..240V AC
Wydajność zasilacza: 250W


Licencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zamiana wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy, wystarczy podłączyć monitor, klawiaturę, myszkę i działać ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

W komplecie z komputerem otrzymasz :
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- kabel zasilający
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DELL OptiPlex 7010 DT Celeron Dual Core 2,5GHz G540

DELL OptiPlex 7010 DT Celeron Dual Core 2,5GHz G540

CPU: Dual Core 2,5GHz                
RAM: 4GB DDR3                                 
HDD: 250 GB

Opis
  • Procesory Dual Core
  • Pamięci DDR3
  • Rodzaj obudowy Desktop (DT)
  • USB 3.0 Tak
  • Złącza na obudowie PS/2
  • Złącza na obudowie DisplayPort
  • Złącza na obudowie VGA
  • Złącza na obudowie RS323
  • Moc zasilacza 100W-300W

Produkty powiązane