Lenovo ThinkPad S5 Yoga 15" Core i5 2,2GHz 5200U TOUCH

Producent: Lenovo

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Cena:1 499,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Dane techniczne notebooka Lenovo ThinkPad S5 Yoga 15


Procesor: Intel Core i5 2,2GHz model 5200U


Pamięć: 4096MB DDR3-SODIMM


Karta graficzna: zintegrowana Intel HD Graphics w procesorze 


Dysk twardy: 320GB sATA (MOŻLIWOSĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATOZE !)


Napęd optyczny: UWAGA ! BRAK NAPĘDU !


Złącza

2 x USB 3.0

1 x USB 2.0

Audio (wyjście słuchawkowe)

1 x HDMI

1 x SD Card

1 x złącze zasilacza sieciowego

Dodatkowe informacje:

- Kamerka

- DOTYKOWY, OBRACANY EKRAN o 360 STOPNI !

- Podświetlana klawiatura

- Rozdzielczość ekranu: 1920 × 1080 (FHD)

- Wielkość matrycy: 15"

- Status klawiatury: NIEKOLEJONA ! (układ US)


Licencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej. Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: notebook Thinkpad S5 Yoga 15 posiada zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak, by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością, który posłuży długie lata !

Co warto wiedzieć o poleasingowym notebooku Lenovo Yoga?

Każdy sprzęt, który do nas trafia, jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt, który od nas otrzymujecie, jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki notebooka Lenovo Thinkpad S5 Yoga 15 wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalację - my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy, również model Lenovo Yoga 15, wyposażone są w standard Wi-Fi, co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy Zachodniej, więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak, aby był zachowany nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów, które oferujemy, są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt naprawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem otrzymasz:


- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery poleasingowe są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lenovo ThinkPad S5 Yoga 15" Core i5 2,2GHz 5200U TOUCH

Lenovo ThinkPad S5 Yoga 15" Core i5 2,2GHz 5200U TOUCH

CPU: Core i5 2,2GHz                
RAM: 4GB DDR3                                 
HDD: 320GB

Opis
 • Procesory Core i5
 • Pamięci DDR3
 • Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080
 • USB 3.0 Tak
 • Złącza na obudowie HDMI
 • Złącza na obudowie SD Card
 • Wielkość matrycy 15,6"
 • Kamerka Tak
 • Bluetooth Tak
 • Podświetlana Klawiatura Tak
 • Napęd Nie
 • Karta Graficzna Zintegrowana
 • Dotykowa Matryca Tak