APPLE MacBook Air A1465 2014 Core i5 1,4GHz 4260U

Producent: Apple

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:1 399,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne notebooka Apple MacBook Air 6,1 2014 11"

Procesor: Intel Core i5 1,4GHz model 4260U

Liczba rdzeni: 2
Liczba wątków: 4
Bazowa częstotliwość procesora: 1,4GHz
Maks. częstotliwość turbo: 2,6GHz
Cache: 4 MB


Pamięć: 4096MB DDR3-SODIMM


Karta graficzna: zintegrowana Intel Graphics HD
Dysk twardy: 120GB SSD


Napęd optyczny: BRAK


Złącza

 2 x USB 3.0

MageSafe 2 (zasilanie)

Thundelbolt - Szybki i wszechstronny podsystem I/O Thunderbolt oferuje sięgającą 10 Gb/s prędkość przesyłu danych do każdego urządzenia zewnętrznego. MacBook Pro jest więc doskonale przygotowany do pracy z wydajnymi urządzeniami peryferyjnymi i monitorami nowej generacji. Możesz podłączyć do niego olbrzymią pamięć masową i dodać obudowę rozszerzeń PCI. A ponieważ do każdego portu Thunderbolt można podłączyć kaskadowo nawet sześć urządzeń, to sam tylko podsystem I/O Thunderbolt, nie licząc pozostałych portów, pozwala Ci na pracę z 12 urządzeniami zewnętrznymi.

Audio

Dodatkowe Informacje :

- Kamerka

- Bluetooth

- Podświetlana klawiatura

- Rozdzielczość ekranu : 1366 x 768 (HD)

- Wielkość matrycy: 11,6"

- Status klawiatury : NIEOKLEJONA (układ klawiszy QWERTY !)


Dołączone oprogramowanie: iOS

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem MacBook Air A1465 i5 otrzymasz :

- zasilacz

- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery Apple MacBook Air A1465 i5 są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

APPLE MacBook Air A1465 2014 Core i5 1,4GHz 4260U

APPLE MacBook Air A1465 2014 Core i5 1,4GHz 4260U

CPU: Core i5 1,4GHz
RAM: 4GB DDR3
HDD: 120GB SSD

Opis
  • Procesory Core i5
  • Pamięci DDR3
  • Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
  • USB 3.0 Tak
  • Wielkość matrycy 11,6"
  • Kamerka Tak
  • Bluetooth Tak
  • Podświetlana Klawiatura Tak
  • Napęd Nie
  • Karta Graficzna Zintegrowana