APPLE MacBook Pro A1278 2011 Core i5 2,3GHz 2415M

Producent: Apple

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:999,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne notebooka Apple MacBook Pro 8,1 A1278 2,3GHz


Procesor: Intel Core i5 2,3GHz model 2415M

Liczba rdzeni: 2
Liczba wątków: 4
Bazowa częstotliwość procesora: 2,3GHz
Maks. częstotliwość turbo: 3,0GHz
Cache: 3 MB

Intel - logo


Pamięć: 4096MB DDR3-SODIMM

Pamięć 4096MB DDR3 z moźliwością zwiększenia
Karta graficzna: zintegrowana Intel Graphics HD

Zintegrowana karta graficzna Intel 4400.


Dysk twardy: 320GB

Dysk twardy o pojemności 500GB


Napęd optyczny:NAGRYWARKA DVD


Złącza

 2 x USB 3.0

MageSafe 2 (zasilanie)

Czytnik Kart SD

Thundelbolt - Szybki i wszechstronny podsystem I/O Thunderbolt oferuje sięgającą 10 Gb/s prędkość przesyłu danych do każdego urządzenia zewnętrznego. Apple MacBook Pro A1278 2,3GHz jest więc doskonale przygotowany do pracy z wydajnymi urządzeniami peryferyjnymi i monitorami nowej generacji. Możesz podłączyć do niego olbrzymią pamięć masową i dodać obudowę rozszerzeń PCI.

A ponieważ do każdego portu Thunderbolt można podłączyć kaskadowo nawet sześć urządzeń, to sam tylko podsystem I/O Thunderbolt, nie licząc pozostałych portów, pozwala Ci na pracę z 12 urządzeniami zewnętrznymi.

Audio

FireWire 800

 

Dodatkowe Informacje:

- Kamerka

- Bluetooth

 - Podświetlana klawiatura

- Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800

- Wielkość matrycy: 13,3"

- Status klawiatury: NIEOKLEJONA (układ klawiszy - QWERTY!)


Dołączone oprogramowanie: MacOS

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany, tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty MacBooka Pro A1278 2,3GHz są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością, który posłuży długie lata !

Stan sprzętu

Każdy sprzęt, który do nas trafia, jest gruntowanie czyszczony, a wszystkie podzespoły i komponenty - gruntownie sprawdzone. Komputery poleasingowe pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt, który od nas otrzymujecie, jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy wyposażone są w standard Wi-Fi, co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy  MacBook Pro A1278 są z Europy Zachodniej, więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak, aby był zachowany nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów, które oferujemy, są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt naprawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z notebookiem MacBok Pro 2415 MB otrzymasz:


- zasilacz


- pisemną gwarancję jakości

Oferowany MacBook Pro A1278 2,3GHz jest sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

APPLE MacBook Pro A1278 2011 Core i5 2,3GHz 2415M

APPLE MacBook Pro A1278 2011 Core i5 2,3GHz 2415M

CPU: Core i5 2,3GHz                
RAM: 4GB DDR3                               
HDD: 320GB

Opis
 • Procesory Core i5
 • Pamięci DDR3
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800
 • USB 3.0 Tak
 • Złącza na obudowie SD Card
 • Wielkość matrycy 13,3"
 • Kamerka Tak
 • Bluetooth Tak
 • Podświetlana Klawiatura Tak
 • Napęd Tak
 • Karta Graficzna Zintegrowana