Dell Latitude E5510 Core i3 2,2GHz M350 BEZ KAMERKI

Producent: Dell

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:749,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Notebook poleasingowy DELL Latitude E5510

Dane techniczne:

Procesor: Intel Core i3 2,2GHz model M350

Dell Latitude E5510


Pamięć: 4096MB DDR3-SODIMM (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA PAMIĘCI W KONFIGURATORZE !)

notebook Dell Latitude E5510
Karta graficzna: zintegrowana Intel HD Graphics

laptop Dell Latitude E5510
Dysk twardy: 250GB sATA (MOŻLIWOSĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATOZE !)

Dell Latitude E5510 laptop


Napęd optyczny: Nagrywarka DVD

Złącza:

4 x USB 2.0

2 x Audio (wyjście słuchawkowe i mikrofon)

1 x VGA (analogowe złącze do monitora D-Sub 15)

1 x RS - 232

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

1x FireWire 1364

1 x Secure Digital (SD card, czytnik kart pamięci)

1 x złącze zasilacza sieciowego

Dodatkowe Informacje :

- BRAK KAMERKI !

- Czytnik Linii Papilarnych

- Rozdzielczość ekranu : 1366 x 768

- Wielkość matrycy: 15,6"

- Status klawiatury : OKLEJONA (nasz układ US)

Licencja: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zamiana wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !

laptop Dell Latitude E5510 i3 2,2GH
Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z laptopem Dell Latitude E5510 otrzymasz:

- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane laptopy Dell Latitude E5510 i3 2,2GH są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Dell Latitude E5510 i3 2,2GH laptop

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dell Latitude E5510 Core i3 2,2GHz M350 BEZ KAMERKI

Dell Latitude E5510 Core i3 2,2GHz M350 BEZ KAMERKI

CPU: Core i3 2,2GHz                
RAM: 4GB DDR3                                 
HDD: 250GB

Opis
 • Procesory Core i3
 • Pamięci DDR3
 • Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
 • Złącza na obudowie VGA
 • Złącza na obudowie FireWire 1394
 • Wielkość matrycy 15,6"
 • Kamerka Nie
 • Bluetooth Tak
 • Podświetlana Klawiatura Nie
 • Napęd Tak
 • Karta Graficzna Zintegrowana

Produkty powiązane