HP ProBook 440 G3 Core i3 2,3GHz 6100U

Producent: HP

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Ostatnie egzemplarze!

Cena:1 129,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Notebook poleasingowy HP ProBook 440 G3

Dane techniczne:

Procesor: Intel Core i3 2,3GHz model 6100U

HP ProBook 440 G3


Pamięć: 4096MB DDR3-SODIMM (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA PAMIĘCI W KONFIGURATORZE !)

laptopy HP ProBook 440 G3
Karta graficzna: zintegrowana Intel HD

HP ProBook 440 G3 laptopy


Dysk twardy: 500GB sATA (MOŻLIWOSĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATOZE !)

notebook HP ProBook 440 G3


Napęd optyczny: BRAK NAPĘDU


Złącza

3 x USB (w tym 2 x USB 3.0)

Audio (wyjście słuchawkowe i mikrofon)

1 x HDMI

1 x VGA (analogowe złącze do monitora D-Sub 15)

1 x Secure Digital (SD card, czytnik kart pamięci)

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

1 x złącze zasilacza sieciowego

Dodatkowe informacje:

- Kamerka

- Podświetlana Klawiatura

- Rozdzielczość ekranu: 1366 × 768 (HD)

- Wielkość matrycy: 14"

- Status klawiatury: NIEOKLEJONA ! NASZ UKŁAD US


Licencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zamiana wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !

HP ProBook 440 G3 i3 6100U
Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości notebook HP ProBook 450 G3 został zaprojektowany, tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością, który posłuży długie lata !

Urządzenie HP ProBook 440 G3 i3 6100U zostało gruntowanie oczyszczone, a podzespoły i komponenty - sprawdzone. Komputery używane pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt, który od nas otrzymujecie, jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Urządzenie HP ProBook 450 G3 a łączność z siecią

Laptop HP ProBook 450 G3 2,3GHz wyposażony jest w standard Wi-Fi, co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy Zachodniej, więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak, aby był zachowany nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów, które oferujemy, są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt naprawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z laptopem HP ProBook 440 G3 otrzymasz:

- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane laptopy HP ProBook 440 G3 są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

laptop HP ProBook 440 G3 i3 6100U

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HP ProBook 440 G3 Core i3 2,3GHz 6100U

HP ProBook 440 G3 Core i3 2,3GHz 6100U

CPU: Core i3 2,3GHz                
RAM: 4GB DDR3                                
HDD: 500GB

Opis
 • Procesory Core i3
 • Pamięci DDR3
 • Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
 • USB 3.0 Tak
 • Złącza na obudowie HDMI
 • Złącza na obudowie VGA
 • Złącza na obudowie SD Card
 • Wielkość matrycy 14"
 • Kamerka Tak
 • Bluetooth Tak
 • Podświetlana Klawiatura Tak
 • Napęd Nie
 • Karta Graficzna Zintegrowana