Dell Latitude 3340 Core i3 1,7GHz

Producent: Dell

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Ostatnie egzemplarze!

Cena:799,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne notebooka DELL Latitude E3340:


Procesor: Intel Core i3 1,7GHz model 4005U

Komputery i laptopy służące przede wszystkim do pracy biurowej oraz obsługi niewymagających programów i gier nie muszą posiadać najnowszych procesorów, aby funkcjonowały w sposób prawidłowy. Przykładem na to jest mnóstwo produktów wyposażonych w jednostkę i3-4005U. Nie przeszkadza to jej jednak w prawidłowym obsługiwaniu podstawowych aplikacji. Jakimi parametrami się charakteryzuje :
Taktowanie nominalne: 1700 MHz
Taktowanie turbo: Brak
Pamięć podręczna: 1. poziom 128 KB, 2. poziom 512 KB, 3. poziom 3072 KB
TDP: 15 W
Technologia wytwarzania: 22 nm
Liczba rdzeni: 2
Liczba wątków: 4
Funkcjonalność omawianego procesora z dzisiejszej perspektywy jest w pewien sposób ograniczona, przede wszystkim z powodu braku taktowania w trybie turbo. Na uwagę zasługuje jednak niski pobór mocy oraz możliwość obsługi do czterech wątków przez dwa rdzenie. Z i3-4005U zintegrowana została również karta graficzna HD Graphics 4400, która oferuje taktowanie na poziomie 200-950 MHz.


Pamięć: 4096MB DDR3-SODIMM (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA PAMIĘCI W KONFIGURATORZE !)


Karta graficzna: zintegrowana Intel HD Graphics 4400 w procesorze 


Dysk twardy: 500GB sATA (MOŻLIWOSĆ WYMIANY DYSKU TWARDEGO W KONFIGURATOZE !)


Napęd optyczny: BRAK NAPĘDU


Złącza

2 x USB 3.0

1 x HDMI

Audio (wyjście słuchawkowe i mikrofon)

1 x mini DisplayPort

1 x Secure Digital (SD card, czytnik kart pamięci)

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

1 x złącze zasilacza sieciowego

Dodatkowe Informacje :

- Kamerka

- Bluetooth

- Rozdzielczość ekranu : 1366 x 768 (HD)

- Wielkość matrycy: 13,3"

- Status klawiatury : NIEOKLEJONA (nasz układ US)


Licencja
: Microsoft Windows 10 HOME dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ ZAMIANY NA WERSJĘ PROFESSIONAL, oraz zamiana wersji językowej W KONFIGURATORZE !). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem otrzymasz :
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Opis
 • Procesory Core i3
 • Pamięci DDR3
 • Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
 • USB 3.0 Tak
 • Złącza na obudowie SD Card
 • Złącza na obudowie HDMI
 • Złącza na obudowie mini DisplayPort
 • Wielkość matrycy 13.1"-14"
 • Kamerka Tak
 • Bluetooth Tak
 • Podświetlana Klawiatura Nie
 • Napęd Nie
 • Karta Graficzna Zintegrowana

Produkty powiązane