Dell Latitude E7275 Core M5 1,1GHz 6Y57 DOTYKOWY

Producent: Dell

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Cena:1 499,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne notebooka DELL Latitude E7275:


Procesor: Intel Core M5 1,1GHz model 6Y57

Procesor charakteryzuje się minimalnym poborem energii (ich współczynniki TDP wynoszą zaledwie 4.5 W), dzięki czemu nie nagrzewają się ponad miarę i nie generują dużych obciążeń. Ma to oczywiście przełożenie na wysoką kulturę pracy układów, z której zadowoleni będą przede wszystkim użytkownicy dużo pracujący w podróży.
Oczywiście za zmniejszeniem poboru energii idą również pewnego rodzaju ograniczenia wydajności, które jednak nie są tak duże, jak może się wydawać. Intel Core m5-6y57 zagwarantuje komfortową pracę z wykorzystaniem zarówno programów typowo biznesowych, jak i o charakterze bardziej multimedialnym.
Za moc obliczeniową układu odpowiadają 2 fizyczne rdzenie, które są w stanie obsłużyć do cztery wątki. Zwrócić uwagę należy również na częstotliwość taktowania omawianego procesora. W trybie bazowym wynosi ona dokładnie 1200 MHz, czyli bardzo mało. Dzięki trybowi Turbo Boost może zostać ona jednak podbita aż do poziomu 2800 MHz. To zaś zdecydowanie rozszerza jego możliwości.
Do zalet m5-6y57 należy również przyzwoita pamięć podręczna, która na trzecim poziomie 4 MB. Jest to bardzo przyzwoity wynik. Układ został wyposażony również w zintegrowaną jednostkę Intel HD Graphics 515, która wyróżnia się częstotliwością taktowania rdzenia od 300 MHz w trybie bazowym do 900 MHz w trybie boost. Nie jest to super wydajna karta, dlatego nie pozwoli na uruchomienie nowych gier.


Pamięć: 8196MB DDR3-SODIMM


Karta graficzna: zintegrowana Intel HD Graphics 515 w procesorze 


Dysk twardy: 256GB SSD sATA


Napęd optyczny: BRAK


Złącza

2 x USB Typ-C Thunderbolt

Audio (wyjście słuchawkowe i mikrofon)

1 x microSD

Dodatkowe Informacje :

- 2 x Kamerka (przód, tył)

- Bluetooth

- Podświetlana klawiatura

- Rozdzielczość ekranu : 1920 x 1080 (FULL HD)

- Wielkość matrycy: 12,5"

- Rozłączana klawiatura, może pełnić funkcję TABLETU

- Dotykowy ekran

- Status klawiatury : NIEOKLEJONA (nasz układ US)


Licencja
: Microsoft Windows 10 PROFESSIONAL dla zregenerowanych komputerów w polskiej wersji językowej (MOŻLIWOSĆ ZAMIANY WERSJI JĘZYKOWEJ W KONFIGURATORZE). Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem otrzymasz :
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dell Latitude E7275 Core M5 1,1GHz 6Y57 DOTYKOWY

Dell Latitude E7275 Core M5 1,1GHz 6Y57 DOTYKOWY

CPU: Core M5 1,1GHz                
RAM: 8GB DDR3                                 
HDD: 256GB SSD

Opis
 • Procesory Core i5
 • Pamięci DDR3
 • Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080
 • USB 3.0 Nie
 • Złącza na obudowie SD Card
 • Wielkość matrycy 13" i mniej
 • Kamerka Tak
 • Bluetooth Tak
 • Podświetlana Klawiatura Tak
 • Napęd Nie
 • Karta Graficzna Zintegrowana

Produkty powiązane