APPLE MacBook Pro A1502 2015 Core i5 2,9GHz 5287U

Producent: Apple

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Cena:2 999,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Dane techniczne notebooka Apple MacBook PRO 12,1 A1502


Procesor: Intel Core i5 2,9GHz model 5287U

Liczba rdzeni: 2
Liczba wątków: 4
Bazowa częstotliwość procesora: 2,9GHz
Maks. częstotliwość turbo: 3,3GHz
Cache: 3 MB


Pamięć: 16GB DDR3-SODIMM


Karta graficzna: zintegrowana Intel Graphics HD
Dysk twardy: 500GB SSD


Napęd optyczny: BRAK


Złącza

 2 x USB 3.0

MageSafe 2 (zasilanie)

Czytnik Kart SD

2 x Thundelbolt - Szybki i wszechstronny podsystem I/O Thunderbolt oferuje sięgającą 10 Gb/s prędkość przesyłu danych do każdego urządzenia zewnętrznego. MacBook Pro jest więc doskonale przygotowany do pracy z wydajnymi urządzeniami peryferyjnymi i monitorami nowej generacji. Możesz podłączyć do niego olbrzymią pamięć masową i dodać obudowę rozszerzeń PCI. A ponieważ do każdego portu Thunderbolt można podłączyć kaskadowo nawet sześć urządzeń, to sam tylko podsystem I/O Thunderbolt, nie licząc pozostałych portów, pozwala Ci na pracę z 12 urządzeniami zewnętrznymi.

Audio

HDMI

Dodatkowe Informacje :

- Kamerka

- Bluetooth

 - Podświetlana klawiatura

- Rozdzielczość ekranu : 2560 x 1600

- Wielkość matrycy: 13,3"

- Status klawiatury : NIEOKLEJONA (układ klawiszy QWERTY !)


Dołączone oprogramowanie: MacOS

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem otrzymasz :

- zasilacz


- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

APPLE MacBook Pro A1502 2015 Core i5 2,9GHz 5287U

APPLE MacBook Pro A1502 2015 Core i5 2,9GHz 5287U

CPU: Core i5 2,9GHz                
RAM: 16GB DDR3                               
HDD: 500GB SSD

Opis
 • Procesory Core i5
 • Pamięci DDR3
 • Rozdzielczość ekranu 2560 x 1600
 • USB 3.0 Tak
 • Złącza na obudowie HDMI
 • Złącza na obudowie SD Card
 • Wielkość matrycy 13,3"
 • Kamerka Tak
 • Bluetooth Tak
 • Podświetlana Klawiatura Tak
 • Napęd Nie
 • Karta Graficzna Zintegrowana