Dell Latitude 5490 Core i5 1,7GHz 8350U TOUCH

Producent: Dell

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Dyski HDD stosują zapis magnetyczny i maja większą pojemność przy porównywalnej cenie.
Dyski SSD stosują zapis w pamięci FLASH i są wielokrotnie szybsze. Zdecydowanie zalecamy montaż dysków SSD.
Zawsze pamiętaj o tworzeniu kopii bezpieczeństwa - nawet najlepsze dyski są zawodne!

Aby komputer pracował sprawnie zalecamy co najmniej 4GB pamięci RAM. Większa pamięć może przyspieszyć działanie komputera i sprawić, że możliwe będzie szybsze wykonywanie różnych czynności.

Zarówno wersja Home jak i Pro może być użytkowana komercyjnie w firmach. Wersja Pro ma rozszerzone zabezpieczenia, możliwość dołączenia do domeny oraz dostęp zdalny.
Funkcje obecne w wersji Pro często wykorzystywane są w firmach i usprawniają pracę.

W chwili obecnej dostępna jest wyłącznie wersja 64-bit. Nie zalecamy instalacji wersji 32-bit ze względu na liczne ograniczenia funkcjonalności.

Wybierz wersję językową, którą mamy zainstalować. Jeśli potrzebujesz innej wersji językowej prosimy o kontakt. Mamy możliwość instalacji ponad 40 różnych wersji językowych systemu Windows 10.
Oczywiście po uruchomieniu komputera możesz samodzielnie dodać obsługę różnych języków.

Edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy do przygotowania prezentacji i obsługi baz danych i wiele innych znajdziesz w pakietach oprogramowania biurowego. Oferujemy zarówno płatne jak i darmowe pakiety biurowe do użytku w domu i w firmie.

Systemy operacyjne Windows 10 wyposażone są w szereg zabezpieczeń, nie są one jednak rozbudowane i nie chronią przed wszystkimi zagrożeniami. Dodatkowe specjalistyczne oprogramowanie zabezpieczy komputer przed szerokim zakresem zagrożeń zapewniając stabilną pracę i bezpieczeństwo danych.

Każdy komputer objęty jest pełną roczną gwarancją door-2-door oraz wsparciem technicznym. Oferujemy rozszerzenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy aby awarie nie były przyczyną nieoczekiwanych wydatków. Zapewniamy również profesjonalny serwis pogwarancyjny oraz wsparcie techniczne.

Cena:2 099,00 zł

Stara cena:2 299,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Dane techniczne notebooka DELL Latitude 5490:


Procesor: Intel Core i5 1,7GHz model 8350U

Intel Core i5-8350U – zastosowanie
Porównując omawiany procesor z innymi układami i5, ale pochodzącymi z poprzedniej generacji, w oczy rzuca się przede wszystkim zwiększona liczba fizycznych rdzeni i wątków (starsze modele są dwurdzeniowe i czterowątkowe). Przekłada się to na większe możliwości procesora podczas obsługi wymagających programów, które robią użytek z wszystkich fizycznych rdzeni.

Wpływ na lepszą pracę wielowątkową ma także częstotliwość taktowania procesora. Mowa tu zwłaszcza o wartości możliwej do uzyskania w trybie turbo (3600 MHz). Wszystko to sprawia, że model Intel Core i5-8350U bardzo dobrze sprawdza się nie tylko w ramach standardowej pracy biurowej, ale również podczas obsługi wymagających programów projektowych, a także w podróży. Co ważne, pomimo zwiększonej liczby rdzeni i wyższej wydajności, niski poziom poboru energii został utrzymany.

Uwagę warto zwrócić także na kartę graficzną zintegrowaną z procesorem. Mowa tu o jednostce Intel UHD Graphics 620, która wyróżnia się taktowaniem w przedziale od 300 do 1100 MHz. Jest to dość przeciętna karta, która okaże się pomocna podczas obsługi podstawowych programów i mało wymagających (pod względem sprzętowym) gier.

Intel Core i5-8350U – wydajność
Jak już wspominaliśmy, Intel Core i5-8350U to procesor niskonapięciowy, która wyróżnia się więcej niż przyzwoitą wydajnością. Wszystko oczywiście za sprawą zwiększonej liczby fizycznych rdzeni. Możliwości układu potwierdzają rozmaite testy, których od jego premiery zostało przeprowadzonych naprawdę wiele.

Szczególnie interesująco prezentują się rezultaty uzyskiwane na platformie Cinebench R15. Testy z użyciem wielu konfiguracji wykazały, iż omawiany układ otrzymał średnią na poziomie 151 punktów w trybie jednowątkowym i 569 punktów w trybie wielowątkowym. Jest to znacznie więcej niż jego odpowiedniki z poprzedniej generacji.

Warto podkreślić, że procesor Intel Core i5-8350U najczęściej jest montowany w laptopach wyposażonych wyłącznie w zintegrowaną kartę graficzną. Można jednak znaleźć również modele jednostką dedykowaną, na przykład z Nvidia GeForce MX130, która poradzi sobie z obsługą wielu programów graficznych.

Intel Core i5-8350U – porównanie z innymi układami
Wiele napisaliśmy o tym, jak bardzo różnią się najnowsze niskonapięciowe procesory Intela od tych z poprzednich generacji. Warto to potwierdzić poprzez wskazanie konkretnych danych. Aby obraz był pełniejszy, w porównaniu użyliśmy również układu od AMD.


Pamięć: 8196MB DDR4-SODIMM (MOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA PAMIĘCI W KONFIGURATORZE !)


Karta graficzna: zintegrowana Intel UHD Graphics 620 w procesorze 


Dysk twardy: 240GB M.2 SSD 


Napęd optyczny: BRAK


Złącza

3 x USB 3.0

Audio (wyjście słuchawkowe/mikrofon)

1 x VGA (analogowe złącze do monitora)

1 x HDMI (cyfrowe złącze do monitora)

1 x USB-C DisplayPort

1 x SD card (czytnik kard pamięci)

1 x RJ-45 (złącze karty sieciowej)

1 x złącze zasilacza sieciowego

Dodatkowe Informacje :

- Kamerka

- Bluetooth

 - Podświetlana klawiatura

- Rozdzielczość ekranu : 1920 x 1080 (FHD)

- DOTYKOWY EKRAN !

- Wielkość matrycy: 14"

- Status klawiatury : OKLEJONA (nasz układ US)


Licencja
: Microsoft Windows 10 PROFESSIONAL. Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10 (wersja 64-bit jest instalowana automatycznie, jeśli życzą Państwo sobie wersję 32-bit można to zmienić w KONFIGURATORZE na górze).

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Wszystkie laptopy wyposażone są w standard Wi-Fi co umożliwia połączenie się bezprzewodowo z siecią Internetu. Laptopy są z Europy zachodniej więc na niektórych egzemplarzach stosujemy naklejki na klawiatury tak aby był zachowany Nasz układ US. Naklejki są wytrzymałe, nie wycierają się, nie odklejają, dajemy na nie gwarancję oraz są praktycznie niewidoczne !

Serie biznesowe laptopów które oferujemy są bardzo wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Posiadają wzmacniane zawiasy oraz obudowę. Baterie wytrzymują około 2-3 godzin. Matryce są w świetnym stanie, nie posiadają żadnych uszkodzeń, obudowy nie są połamanie ani popękane. Sprzęt na prawdę prezentuje się znakomicie.

W komplecie z komputerem otrzymasz :
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- zasilacz
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dell Latitude 5490 Core i5 1,7GHz 8350U TOUCH

Dell Latitude 5490 Core i5 1,7GHz 8350U TOUCH

CPU: Core i5 1,7GHz
RAM: 8GB DDR4
HDD: 240GB SSD

Opis
 • Procesory Core i5
 • Pamięci DDR4
 • Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080
 • USB 3.0 Tak
 • Złącza na obudowie mini DisplayPort
 • Złącza na obudowie HDMI
 • Złącza na obudowie SD Card
 • Złącza na obudowie VGA
 • Wielkość matrycy 14"
 • Kamerka Tak
 • Bluetooth Tak
 • Podświetlana Klawiatura Tak
 • Napęd Nie
 • Karta Graficzna Zintegrowana
 • Dotykowa Matryca Tak