TP-LINK TL-WDN4800 bez antenek

Producent: D-link

Stan: Używane

Opis produktu

Adapter umożliwiający bezprzewodowe podłączenie do sieci.

Więcej szczegółów

Cena:19,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Zastosowanie produktu


Bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express Dual Band TL-WDN4800 firmy TP-LINK, działająca w standardzie N, umożliwia nawiązanie szybkiego połączenia do sieci bezprzewodowej. Pracując zgodnie ze standardem IEEE 802.11a/b/g/n, urządzenie wykorzystuje zakres częstotliwości 2,4GHz lub 5GHz, zapewniając prędkość bezprzewodowej transmisji danych do 450Mb/s. Karta stanowi idealne urządzenie dla użytkowników wymagających pewnego połączenia i wykorzystujących aplikacje, które do poprawnego działania wymagają dużego pasma transmisji bezprzewodowej (np. w przypadku transmisji wideo w jakości HD lub gier online).

 

Dwa pasma transmisji


Wykorzystanie dwóch pasm transmisji to najnowsza technologia połączeń bezprzewodowych, umożliwiająca karcie nawiązywanie połączeń z sieciami 2,4GHz i 5GHz. Dzięki temu, do korzystania z poczty elektronicznej i przeglądania stron internetowych można wykorzystać pasmo 2,4GHz, natomiast do transmisji HD wideo i innych multimedialnych aplikacji sieciowych pasmo 5GHz. W przeciwieństwie do transmisji w paśmie 2,4GHz, wykorzystywanym przez mikrofalówki, telefony komórkowe i inne bezprzewodowe urządzenia sieciowe, wykorzystanie pasma 5GHz zapewnia mniejsze zakłócenia i bardziej stabilną transmisję, idealną do korzystania z gier sieciowych i transferu HD wideo. 

 

Bezprzewodowa prędkość przesyłu danych w standardzie N do 450Mb/s
W obu pasmach transmisji, 2,4GHz i 5GHz, karta umożliwia połączenia z prędkością do 450Mb/s. Jest to teoretycznie największa przepustowość połączeń umożliwiająca niezakłóconą transmisję bezprzewodową.

 

Szyfrowanie WPA / WPA2 - zaawansowana ochrona sieci
Wykorzystanie standardów szyfrowania WPA/WPA2 zapewnia bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej.


UWAGA ! Adaptery WiFi sprzedawane są BEZ ANTENEK !


Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

TP-LINK TL-WDN4800 bez antenek

TP-LINK TL-WDN4800 bez antenek

Adapter umożliwiający bezprzewodowe podłączenie do sieci.

Produkty powiązane