Bezprzewodowa Mysz Logitech M171 czarna

Logitech
910-004424
Nowość

Dostępność: dostępny w dużej ilości

search

Opis produktu

Bezprzewodowa, cicha mysz Logitech

59,00 zł
Brutto
25,00 zł

47,97 zł netto

Ilość:

Na stanie:8 szt.

Opiekun produktu

Krystian

KRYSTIAN

789 172 326

Wyślij wiadomość

PROSTA INSTALACJA TYPU PLUG-AND-PLAY
Mysz M171 jest zawsze gotowa do pracy. Po prostu podłącz odbiornik do portu USB swojego urządzenia i zacznij pracę w ciągu kilku sekund. Mały rozmiar i płynne sterowanie kursorem sprawiają, że świetnie nadaje się ona do pracy na stanowiskach o małej przestrzeni i zapełnionych biurkach. Ciesz się łącznością bezprzewodową!

CHARAKTERYSTYKA
Naturalne stanowisko pracy z bezprzewodową myszą i laptopem
KAŻDA DŁOŃ, KAŻDE MIEJSCE
Kompaktowa, bezprzewodowa mysz M171 charakteryzuje się obudową pasującą do obu dłoni, a do tego z łatwością schowasz ją w torbie na laptopa, dzięki czemu możesz pracować, gdzie chcesz – niezależnie od tego, której ręki używasz.

ŁATWA NAWIGACJA, PŁYNNE STEROWANIE
Łatwa nawigacja za sprawą kółka przewijania w trybie pojedynczych wierszy oraz optycznego czujnika ruchu. Czujnik optyczny zapewnia płynne i dokładne sterowanie kursorem na prawie każdej powierzchni. Oznacza to dokładne ruchy myszy bez irytujących nietrafionych kliknięć.

JAKOŚĆ, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ
Mysz została wyprodukowana według standardów jakości, dzięki którym Logitech stał się światowym liderem na rynku myszy i klawiatur11W oparciu o niezależne dane dotyczące sprzedaży (jednostkowej) zebrane dla myszy i klawiatur Logitech z głównych rynków światowych, w tym Kanady, Chin, Francji, Niemiec, Indonezji, Korei Południowej, Federacji Rosyjskiej, Szwecji, Tajwanu, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych (okres lipiec 2019 – lipiec 2020). Dotyczy wyłącznie sprzedaży detalicznej.. Ponadto trwała i niezawodna mysz M171 działa nawet do 12 miesięcy12Żywotność baterii może być różna w zależności od sposobu użytkowania i warunków pracy komputera. bez zmiany baterii dzięki wyłącznikowi zasilania oraz trybowi automatycznego oszczędzania energii.

Typ myszy : Mobilna
Łączność : Bezprzewodowa
Sensor : Optyczny
Rozdzielczość : 1000 dpi
Liczba przycisków : 3
Rolka przewijania : 1
Interfejs : 2,4 GHz
Zasięg pracy : do 10 m
Zasilanie : Bateria AA x1
Profil : Uniwersalny
Podświetlenie : Brak
Kolor : Czarno-szary
Długość : 98 mm
Szerokość : 61 mm
Wysokość : 35 mm
Waga : 71 g
Gwarancja : 24 miesiące (gwarancja producenta)

Nr części
910-004424
Stan produktu
Nowość
Katalog
Myszki bezprzewodowe