Trafiłeś do jednej z największych hurtowni komputerowych. Zostań naszym partnerem i oferuj klientom sprzęt z oryginalnym systemem Windows.

Współpracuj z Hurtownią Komputerową i Zarabiaj

Chcesz poszerzyć ofertę produktów w Twoim sklepie i chciałbyś rozpocząć współpracę hurtową z kontrahentem, na którym można polegać? Poznaj naszą ofertę hurtową i B2B.

Indywidualne rabaty na laptopy i komputery poleasingowe

Oferujemy sprzęt poleasingowy najlepszych marek z branży IT, w tym Dell, HP, Apple, Lenovo i wiele więcej. Wśród naszego asortymentu znaleźć można laptopy, komputery, monitory, akcesoria i dodatki. Skorzystaj z indywidualnych rabatów i oferuj biznesowe urządzenia poleasingowe najwyższej jakości wraz z gwarancją, pomocą techniczną i wsparciem sprawdzonego partnera.

Hurtowe Komputery zgodne z duchem ekologii

Współpracę w ramach hurtowej sprzedaży laptopów poleasingowych nawiązujemy z klientami, którzy regularnie zamawiają towar, bez względu na to, czy jest to kilka lub kilkanaście sztuk czy kilkaset. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług związanych z dystrybucją wyposażenia IT. Staramy się, aby nasza oferta była korzystna dla naszych klientów nie tylko finansowo, ale również wizerunkowo. Dzięki współpracy z naszą firmą możesz zapewniać swoim klientom ekologiczny i przyjazny dla planety oraz niezawodny sprzęt poleasingowy z legalnym i oryginalnym systemem Windows.

Licencje Windows 100% legalne, przeznaczone do komputerów używanych

Jeśli prowadzisz sprzedaż sprzętu poleasingowego to wiesz, że zapewnienie oryginalnego systemu operacyjnego dla sprzedawanych urządzeń jest bardzo ważne. Co więcej, wyposażenie komputera w oryginalny system operacyjny Windows 10 / 11 pozwoli Ci zbudować większe zaufanie klientów do Twojej firmy. Nabywanie licencji z nieznanych źródeł może być przyczyną wielu nieprzyjemnych sytuacji, których może doświadczyć nie tylko Twój klient ale również Twoja firma. Więcej informacji o oryginalnym oprogramowaniu Microsoft znajdziesz na naszym blogu. Współpraca z firmą posiadającą status Microsoft Authorized Refurbisher gwarantuje, że będziesz nabywać oryginalne licencje, dostarczane zgodnie z wymaganiami producenta.

Zapraszamy do współpracy firmy oferujące używany sprzęt komputerowy, serwisy oraz niezależnych serwisantów.

Dla komputerów zregenerowanych (refurbished) w kanale Microsoft Authorized Refurbisher dostępne są następujące licencje:
 - Windows 10 Home (licencja komercyjna)
 - Windows 10 Pro (licencja komercyjna)
 - Windows 10 Pro Citizenship (licencja dla placówek edukacyjnych, organizacji charytatywnych itp.)
 - Windows 11 Home (licencja komercyjna)
 - Windows 11 Pro (licencja komercyjna)
 - Windows 11 Pro Citizenship (licencja dla placówek edukacyjnych, organizacji charytatywnych itp.)
 - Office 2019 H&S Citizenship (licencja w ramach programu TAP)

Skontaktuj się z nami a przedstawimy dokładną ofertę cenową oraz zakres wsparcia dla partnerów.

MAR@KomputeryMarkowe.pl   tel. 58 557 07 77

Genuine Microsoft Refurbisher Label

Komu oferujemy dostawy licencji?

W ramach umowy TPR (Third Party Refurbisher) licencje możemy dostarczać do firm zajmujących się odnawianiem i sprzedażą używanego sprzętu komputerowego. Nasi partnerzy mają zapewnione konkurencyjne ceny licencji oraz terminowe dostawy. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, przygotujemy dopasowane dla Twojej firmy rozwiązania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Dostarczamy oryginalne materiały Microsoft (certyfikaty autentyczności, etykiety GMRL, obrazy instalacyjne i narzędzia) z pełną gwarancją legalności; towar pochodzi z systemu dystrybucyjnego producenta oprogramowania.

Naszym partnerom TPR zapewniamy:

- konkurencyjne ceny licencji oraz szybkie dostawy, brak minimalnych ilości dla składanych zamówień

- elastyczne terminy płatności,

- szkolenia z zakresu preinstalacji systemów operacyjnych,

- szkolenia z zakresu licencjonowania i aspektów prawnych,

- bezpłatne środowisko preinstalacji systemów i instalacji licencji elektronicznych

- wdrożenie i wsparcie instalacji licencji elektronicznych

- wsparcie techniczne z zakresu instalacji systemów Windows 10 / 11.

Uprość swoją pracę, skorzystaj z naszego unikalnego środowiska preinstalacji.

Naszym partnerom wdrażamy nieodpłatnie autorskie środowisko preinstalacji systemów operacyjnych Windows 10 / 11. Dzięki niemu proces instalacji nie wymaga specjalistycznej wiedzy, jest szybki, wydajny, zgodny z zaleceniami producenta oprogramowania. Nie ważne czy przygotowujesz kilka czy kilkaset komputerów dziennie - nasze rozwiązania uproszczą Twoja pracę i zapewnią zadowolenie Twoich klientów. Proces instalacji licencji cyfrowych oraz sterowników jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo cennego czasu.

W naszym dedykowanym serwisie dla partnerów znajdziesz szczegółowe informacje techniczne, licencyjne i przydatne wskazówki aby wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji.

 

Jakie są minimalne ilości przy składaniu zamówień?

Dostarczamy licencje już od 1 sztuki. Współpracujemy zarówno z dużymi jak i małymi firmami, nie stosujemy żadnych ograniczeń ilościowych. Rozumiemy, że dzięki oferowaniu komputerów z oryginalnym systemem Windows 10 Twoja firma może się rozwinąć i zyskać zaufanie klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą koniecznie napisz do nas: MAR@KomputeryMarkowe.pl

Nasi specjaliści przedstawią Ci dokładnie możliwości współpracy, ceny oraz wiele innych korzyści, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji. Współpracując z naszą firmą nie ryzykujesz gdyż jako Microsoft Authorized Refurbisher spełniamy najwyższe normy jakości i należymy do grona 59 firm na świecie, które uzyskały autoryzację firmy Microsoft dla sprzętu używanego i poleasingowego.