Zapraszamy na webinar poświęcony programowi Microsoft Authorized Refurbisher (MAR) oraz XDE

Zapraszamy na webinar poświęcony programowi Microsoft Authorized Refurbisher (MAR) oraz XDE

Celem programu MAR jest zapewnienie oryginalnych licencji dla sprzętu komputerowego, który był wcześniej użytkowany. Dowiedz się w jaki sposób zapewnić prawidłową licencję dla komputerów zregenerowanych.

Sprawdź czy nie popełniasz błędów podczas instalacji systemów operacyjnych i zobacz jak nasze rozwiązania mogą wpłynąć na wydajność, jakość i efektywność pracy w Twojej firmie. Bądź na bieżąco ze zmianami w programie MAR i zapewnij oferowanym urządzeniom pełną zgodność z wymaganiami Microsoft.

Agenda:

Kilka słów o programie Microsoft Authorized Refurbisher (MAR) Opowiemy o programie MAR (Microsoft Authorized Refurbisher) oraz jak uczestnictwo w tym programie może pozytywnie wpłynąć na działalność Twojej firmy. Dowiesz się kiedy konieczna jest nowa licencja dla sprzętu używanego i dlaczego ten temat jest tak ważny. Powiemy jak odróżnić komputer z prawidłowo licencjonowanym systemem Windows.

XDE – postaw na jakość i wydajność

eXpress Deployment Environment to nasze autorskie rozwiązanie ułatwiające i automatyzujące procesy instalacji systemów operacyjnych, sterowników i oprogramowania. Przedstawimy możliwości oprogramowania i pokażemy w jaki sposób upraszcza i automatyzuje prace serwisu. Ponadto powiemy o kilku często popełnianych błędach podczas instalacji systemów oraz zrobimy checklistę prawidłowej instalacji.

Nowości w programie MAR i nasza oferta

Powiemy o zmianach i aktualnościach w programie MAR. Jakie wymagania muszą spełnić urządzenia, na których ma być zainstalowana licencja elektroniczna. Pokażemy jak wygląda cały proces od kuchni. Przedstawimy warunki współpracy oraz wymagania formalne dla nowych uczestników programu MAR. Omówimy jak wygląda proces wdrożenia i jak szybko po podpisaniu umowy możesz rozpocząć pracę.

Wsparcie techniczne – dzielimy się naszym doświadczeniem

Służymy pomocą techniczną na każdym etapie współpracy. Bezpłatnie przeprowadzamy wdrożenie oprogramowania służącego do obsługi licencji elektronicznych, prowadzimy szkolenia i pomagamy rozwiązywać bieżące problemy. Dowiedz się jak działamy i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zapewnij swoim klientom satysfakcję przy zakupie zregenerowanego sprzętu

komputerowego dołączając oryginalny system operacyjny Microsoft Windows.

Polecamy produkty