Jaki iPad wybrać?

Jaki iPad wybrać?

Tablet to niezwykle wygodne i przydatne urządzenie. W wielu sytuacjach jest ono o wiele wygodniejsze od laptopów i smartfonów. Marka Apple słynie natomiast z produkcji innowacyjnych konstrukcji, które zachwycają użytkowników na całym świecie. W swojej ofercie posiadają tak wiele ciekawych propozycji, że ciężko zdecydować się na najlepszą – zwłaszcza jeśli nie jesteś specjalistą. Przygotowaliśmy więc z myślą o Twoich potrzebach krótki poradnik, jaki iPad wybrać. Dzięki temu zakupy będą czystą formalnością.

Do czego będziesz wykorzystywać iPad? Jaki wybrać model?

Ilość modeli została dostosowana do najpopularniejszych zastosowań tabletów w życiu codziennym. Wszystkie konstrukcje Apple dostępne są jednak w wielu wersjach kolorystycznych i zapewniają dostęp do zróżnicowanej pojemności dyskowej. Dzięki temu każdy może dostosować model do swoich potrzeb i budżetu. Nie ma sensu w końcu przepłacać za imponująco rozbudowane właściwości, gdy mamy pewność, że nie wykorzystamy nawet 50% potencjału.

iPad do pracy

Czego wymaga od Ciebie pracodawca? Często piszesz maile, opisy, oferty lub artykuły? Jesteś odpowiedzialny za fotografie, prezentacje oferty klientom lub nadzór i raportowanie o postępach realizacji celów? iPad Apple Pro 2020 to perfekcyjna inwestycja. Dlaczego? Ponieważ dostępny jest on w wersji z wyświetlaczem 11 calowym (rozdzielczość 2388x1668 px) i 12,9 cala (rozdzielczość 2732×2048 px). Dysponuje również wydajnym procesorem Apple Bionic A12X i 1 TB pamięci wewnętrznej. Dostępny jest w wariantach 64, 256 lub 512 GB pamięci dyskowej.

Przedsiębiorcy powinni jednak wyposażyć swoich specjalistów także w klawiaturę, która pozwoli na szybkie tworzenie treści tekstowych. Wpłynie to na ich komfort, a tym samym efektywność i profesjonalizm. Magic Keyboard to wersja premium, która oferowana jest w stosunkowo wysokiej cenie. Jeżeli Twój budżet jest napięty ze względu na zakup iPada, możesz sięgnąć po Smart Keyboard Folio.

iPad do nauki

Tablet jest o wiele mniejszy i lżejszy niż laptop lub książki. Doskonale sprawdza się zatem wśród uczniów potrzebujących narzędzi do nauki. Uczniowie w większości przypadków zdani są na możliwości finansowe rodziców lub nie dysponują dużymi oszczędnościami. Mimo wszystko nie powinni rezygnować z wysokogatunkowego wyposażenia zapewniającego zadowolenie z eksploatacji – nawet przez wiele lat. Propozycją, która powinna być satysfakcjonująca, jest m.in. model Apple iPad 10.2″. Jest to budżetowa wersja o nieco słabszych parametrach. Mimo wszystko świetnie poradzi sobie przy podstawowych czynnościach, do których zaliczamy pracę z dokumentami, notatkami, screenami, czy internetowymi serwisami informacyjnymi.

Uczniowie także zmuszeni są do pisania referatów, prac zaliczeniowych, maili itp. Smart Keyboard powinien wystarczyć, by praca była wygodna i efektywna.

iPad do rozrywki

Chcesz wybrać iPad do surfowania po sieci, social mediów i oglądania filmów? Nie potrzebujesz zatem imponująco zaawansowanych podzespołów i super nowoczesnych systemów. Wystarczy Ci standardowy iPad Air z 10,5-calowym ekranem 2224×1668 pikseli.

Dlaczego IOS, a nie Android?

Największą zaletą iPadów jest zastosowanie systemu operacyjnego iOS. Charakteryzuje się on świetną optymalizacją i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Marka Apple dba o swoich użytkowników, nadzorując pracę i rozwój aplikacji pod każdym względem.

Do największych zalet należą m.in.:

  • perfekcyjnie zoptymalizowany system operacyjnych,
  • precyzyjne dostosowanie aplikacji do wykorzystanego urządzenia,
  • wieloletnie wsparcie przy pomocy regularnych aktualizacji,
  • wydajność,
  • wysoka jakość wykonania i dbałość o najdrobniejsze detale.

Wiesz już, co ma do zaoferowania iPad? Jaki model wybrać i dlaczego góruje on nad innymi konstrukcjami? Nie ma sensu czekać. Skorzystaj z oferty, sprawdź iPady poleasingowe i ciesz się swoim nowym zaawansowanym wyposażeniem.

Czy wiesz, że nasz sprzęt oferujemy w klasie jakościowej A/A+ ?

Czy wiesz, że nasz sprzęt oferujemy w klasie jakościowej A/A+ ?

Dowiedz się więcej