Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W

Brother
DCP-T426W
Nowość

Dostępność: dostępny w dużej ilości

  • Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W
  • Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W
  • Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W
  • Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W
  • Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W

Opis produktu

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1.
O dostępność proszę pytać u HANDLOWCÓW

999,00 zł
Brutto
25,00 zł

812,20 zł netto

Ilość:

Obecnie brak na stanie

Opiekun produktu

Krystian

KRYSTIAN

789 172 326

Wyślij wiadomość

Stylowe urządzenie wielofunkcyjne z łącznością bezprzewodową. Ekonomiczny system napełniania zbiorników z atramentem. Przyjazne dla użytkownika urządzenie wielofunkcyjne DCP-T426W umożliwia drukowanie dużych ilości dokumentów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wydruku. Dzięki dodatkowej łączności bezprzewodowej świetnie sprawdza się w domu lub małym biurze.

Najważniejsze funkcje:

Drukowanie do 7500 stron w kolorze czarnym
Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0 i WiFi
Prędkość druku do 9 obrazów na minutę w kolorze i 16 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym
Wyświetlacz LED
Podajnik papieru na 150 arkuszy
Zaprojektowane w Japonii
Opcje łączności

W przypadku korzystania z urządzenia DCP-T425W nie musisz stać przy drukarce, aby wykonać swoje zadania. Oprócz połączenia Hi-Speed USB urządzenie posiada również wbudowaną łączność bezprzewodową, dzięki czemu możesz z dowolnego urządzenia przenośnego.
Wydajne materiały eksploatacyjne

Wraz z urządzeniem DCP-T425W otrzymasz po jednej butelce atramentu koloru: czarnego (wydajność do 7500 stron), cyjan (wydajność do 5000 stron), magenta (wydajność do 5000 stron) i żółtego (wydajność do 5000 stron)*. Usprawni to Twoją pracę i znacznie obniży koszty wydruku.
Korzystanie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych Brother zapewnia najlepszą jakość i niskie koszty wydruków oraz bez awaryjne działanie drukarki.
Podana średnia wydajność została oszacowana przy użyciu oryginalnej metodologii Brother zgodnej z normami testowania ISO/IEC 24712.
Szybkie wydruki o wysokiej jakości

Model DCP-T425W oferuje prędkość druku do 9 obrazów na minutę w kolorze i 16 obrazów na minutę w czerni, dzięki czemu szybko i łatwo wydrukujesz wielostronicowe dokumenty. Ponadto możesz polegać na wysokiej jakości wydrukach w rozdzielczości 1200 x 6000 dpi.
Łatwe uzupełnianie atramentu

Wszystkie drukarki tej serii mają wytrzymałą konstrukcję oraz są wyposażone w wiele funkcji. Ponadto nowy napełniania tuszu nigdy nie był prostszy.
Zbiornik można od teraz napełniać butelkami z atramentem bez użycia rąk wystarczy włożyć butelkę do odpowiedniej przegrody, a po jej opróżnieniu zdjąć i zamknąć zbiornik. Koniec z bałaganem!

Kod producenta: DCPT426WYJ1

Gwarantem jest producent. Obecnie każdy model, który jest na stronie www.komputerymarkowe.pl ma gwarancję 2-letnią z możliwością bezpłatnego rozszerzenia okresu do 3 lat na stronie producenta (https://www.brother.pl/support/warranty), rejestracji należy dokonać w terminie 60 dni od zakupu, takie rozszerzenie może uzyskać klienci indywidualni oraz firmy.

Awarie urządzeń posiadających gwarancję z dojazdem do miejsca instalacji (On-site) należy zgłaszać za pośrednictwem infolinii Brother, pod nr. telefonu  801 333 803 lub (22) 500 94 94, w godzinach 9.00 - 17.00 lub wypełniając formularz na stronie https://www.brother.pl/support/contact-us/technical-support.

W zależności od modelu są 2 typy gwarancji - ONSITE (naprawa w miejscu instalacji) oraz RETURN-TO-BASE (naprawa w serwisie lub punkcie sprzedaży), lista urządzeń która jaką ma gwarancję znajduję się pod tym adresem https://www.brother.pl/support/warranty

Warunki gwarancji można przeczytać na stronie https://www.brother.pl/support/warranty/warranty-terms-and-conditions

Z gwarancji są wyraźnie wyłączone następujące elementy:

- Materiały eksploatacyjne
- Parametry i funkcje oprogramowania, które nie zostały dostarczone przez firmę Brother
- Okresowe konserwacje i naprawy lub wymiana części z powodu ich normalnego zużycia w trakcie eksploatacji
- Uszkodzenia urządzenia lub obniżenie jakości druku, które jest spowodowane stosowaniem materiałów eksploatacyjnych, których jakość nie jest kontrolowana przez firmę Brother
- Uszkodzenia wynikające z nadmiernego lub niewłaściwego użytkowania produktu. Korzystanie z urządzenia powinno być zgodne z zaleceniami podanymi w Instrukcji Obsługi
- Wszelkie awarie, spowodowane nieprzestrzeganiem instrukcji wydanych przez firmę Brother, a odnoszących się do odpowiedniej procedury konserwacyjnej opracowanej dla danego typu urządzenia
- Instalacja lub używanie urządzenia niezgodnie z obowiązującymi normami technicznymi, bezpieczeństwa lub przepisami prawa obowiązującymi na terytorium państwa, gdzie jest ono używane
- Uszkodzenia wynikające z napraw prowadzonych przez nieupoważniony personel serwisowy lub też przez samego użytkownika
- Uszkodzenia podczas transportu spowodowane niewystarczającym lub nieodpowiednim opakowaniem (sugerujemy zachowanie oryginalnego opakowania i wykorzystanie go w przypadku, gdyby urządzenie z jakiegokolwiek powodu musiało być transportowane)
- Przypadkowe uszkodzenia oraz uszkodzenia spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi, zalaniem wodą, pożarem, nieodpowiednią wentylacją lub też spowodowane czynnikami znajdującymi się poza kontrolą firmy Brother.

Nr części
DCP-T426W
Stan produktu
Nowość
Urządzenie
MFP kolorowe atramentowe