DELL PowerEdge T610 Xeon Quad Core 2,13GHz 300GB

Producent: Dell

Stan: Używane

Skonfiguruj komputer

Ostatnie egzemplarze!

Cena:959,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Więcej informacji

Dane techniczne komputerów DELL PowerEdge T610:


Procesor: Intel Xeon Quad Core 2,13GHz model E5506

Procesor Intel Xeon E5506 4x2.13GHz
Podstawka: LGA1366
Liczba rdzeni: 4
Liczba wątków: 4
Bazowa częstotliwość procesora: 2,13 GHz
Cache: 4 MB SmartCache
Szybkość magistrali: 4,8 GT/s QPI
Liczba linków QPI: 2
TDP: 80 W


Pamięć: 8196MB DDR3


Karta graficzna: zintegrowana


Dysk twardy: 300GB SAS


Napęd optyczny: czytnik DVD który umożliwia odczytywanie płyt CD/DVD


Złącza

1 x VGA

8 x USB (6 z tyłu, 2 z przodu)

1 x RS-323

2 x Gigabit Ethernet

1 x Ethernet 10/100 (do zarządzania zdalnego)

1 x SD Card

5 x PCI-E x4

Zasilacze: 2 x 870W Hot-Swap

Dodatkowe informacje :


Kontroler SAS: DELL Perc 6i


Licencja
: Microsoft Windows 10 PROFESSIONAL. Więcej o legalnym oprogramowaniu przeczytasz TUTAJ PAMIĘTAJ ! To Ty odpowiadasz za legalne oprogramowanie !


Dołączone oprogramowanie: zainstalowany system Windows 10

Najwyższej jakości sprzęt został zaprojektowany tak by sprostać najtrudniejszym zadaniom. Wszystkie komponenty są wręcz wzorowo rozmieszczone w obudowie, wydajność podzespołów nie ma sobie równych. Specjalny system chłodzenia nie powoduje najmniejszych problemów z przegrzaniem jakichkolwiek komponentów. Wybierasz sprzęt niezawodny z legendarną bezawaryjnością który posłuży długie lata !

Każdy sprzęt który do Nas trafia jest gruntowanie czyszczony, są sprawdzane wszystkie podzespoły i komponenty. Komputery pochodzą z dużych, zagranicznych firm poleasingowych gdzie nie były w jakikolwiek sposób obciążane i wykorzystywane w 100%. Sprzęt który od Nas otrzymujecie jest gotowy do pracy, wystarczy podłączyć monitor, klawiaturę, myszkę i działać ! Wszystkie sterowniki wraz z systemem operacyjnym są zainstalowane na dysku twardym, nie muszą Państwo tracić czasu na instalowanie tego, my się wszystkim zajmiemy.

Seria Dell Precision to nie tylko niesamowita moc obliczeniowa, to też wspaniały sprzęt który może służyć w domu jako zwyczajny komputer PC oraz w firmach pełniąc funkcję serwerowe. Bezkompromisowe rozwiązania pozwalają pracować mu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możliwości rozbudowy są przeogromne, dołożenie dodatkowych dysków twardych, utworzenie systemu RAID jest dla tych maszyn bezproblemowe. Nie mają także najmniejszych problemów z dołączeniem kart graficznych które wymagają dodatkowego zasilania, ponieważ zasilacz 635W daję radę w każdej sytuacji. Wybierając stację roboczą DELL Precision 3600 wybierasz nie tylko wyjątkową jakość wykonania i design ale przede wszystkim najwyższą wydajność i niezawodność, nieosiągalną dla typowych komputerów. Wydajny a zarazem cichy system chłodzenia elementów zapewnia maksymalne osiągi i bezpieczeństwo elementów.W komplecie z komputerem otrzymasz :
- Certyfikat autentyczności z Windowsem 10 dla zregenerowanych komputerów
- kabel zasilający
- zainstalowany Windows 10 (wersja 64-bit)
- pisemną gwarancję jakości

Oferowane komputery są sprzętem używanym, poleasingowym, sprawnym technicznie. Obudowy są kompletne w bardzo dobrym stanie. Sprzęt jest objęty 3-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door; w okresie gwarancji nie ponoszą Państwo kosztów transportu i napraw.

Opis
  • Procesory Xeon
  • Pamięci DDR3

Produkty powiązane