Konsola DELL CMN1098-001 FABRYCZNIE NOWA

Producent: Dell

Stan: Używane

Opis produktu

Monitor 18,5" z klawiaturą do zarządzania serwerami.

Więcej szczegółów

Cena:1 999,00 zł

Dostawa od:25,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Moduł Dell CMN1098-001 z podświetleniem LED do montażu w szafie serwerowej 1U

Umożliwia zainstalowanie jednej zintegrowanej konsoli KMM (z klawiaturą, monitorem i myszą) w przestrzeni o wysokości 1U (1,75 cala). Dzięki 18,5-calowemu ekranowi panoramicznemu z podświetleniem LED oraz zintegrowanej klawiaturze z panelem dotykowym konsolę 1U można podłączyć do dowolnego przełącznika konsoli KVM firmy Dell na potrzeby zarządzania konfiguracją, administrowania i konserwacji wielu serwerów zamontowanych w szafie serwerowej. Konsola LED do montażu w szafie serwerowej o wysokości 1U to stacja sterująca administratora systemu, którą instaluje się bezpośrednio w stelażu bez poświęcania przestrzeni potrzebnej na serwery i inne urządzenia peryferyjne. Niewielka, zwarta konstrukcja pozwala zamontować moduł KMM w tej samej przestrzeni wraz z dowolnym przełącznikiem konsoli KVM firmy Dell,dzięki czemu konsola LED 1U doskonale sprawdza się w konfiguracjach zagęszczonych. Dzięki zgodności z interfejsem montażowym ReadyRails™ II konsolę KMM można zainstalować bez użycia narzędzi w większości szaf serwerowych (z otworami kwadratowymi i niegwintowanymi otworami okrągłymi) oraz przy użyciu narzędzi w szafach z gwintowanymi otworami okrągłymi.

Wyjątkowo smukła konsola KMM jest wyposażona w najnowszy wyświetlacz płaskoekranowy z podświetleniem LED. Bezpieczny dla środowiska panel z podświetleniem LED nie zawiera oparów rtęci w przeciwieństwie do tradycyjnych konsoli LCD z oświetleniem CCFL. 18,5-calowy wyświetlacz panoramiczny obsługuje zarówno starsze, jak i szerokoekranowe tryby wideo, dzięki czemu ułatwia pracę w wielu oknach jednocześnie. Urządzenie zawiera 15-stykowe złącze D-Sub VGA.

Dane techniczne:

Typ wyświetlacza: konsola KVM

Wysokość: 1U

Rozmiar przekątnej: 18,5 "TFT LED podświetlany

W zestawie: Szyny gotowe 1U

Urządzenie wejściowe: klawiatura, touchpad

Interfejsy:

- 2 x USB 3.0
- 1 x VGA

Klawiatura w układzie UK ! (zmieniony tylko znak @)

Oferowany zestaw jest sprzętem NOWYM, NIEUŻYWANYM, w oryginalnym kartonie z pełnym okablowaniem oraz szynami montującymi. Sprzęt jest objęty 12-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Konsola DELL CMN1098-001 FABRYCZNIE NOWA

Konsola DELL CMN1098-001 FABRYCZNIE NOWA

Monitor 18,5" z klawiaturą do zarządzania serwerami.

Opis
  • Procesory Xeon

Produkty powiązane