DELL OptiPlex 3000 MT i5-12500 8GB 256GB SSD DVD W11P 3YPS

Dell
N010O3000MTAC_VP
Nowość

Dostępność: niedostępny

  • DELL OptiPlex 3000 MT i5-12500 8GB 256GB SSD DVD W11P 3YPS
  • DELL OptiPlex 3000 MT i5-12500 8GB 256GB SSD DVD W11P 3YPS
  • DELL OptiPlex 3000 MT i5-12500 8GB 256GB SSD DVD W11P 3YPS
  • DELL OptiPlex 3000 MT i5-12500 8GB 256GB SSD DVD W11P 3YPS

Opis produktu

CPU: Core i5 12 gen.
RAM: 8GB DDR4
HDD: 256GB SSD

3 399,00 zł
Brutto Zniżka 400,00 zł
3 799,00 zł
25,00 zł

2 763,41 zł netto

Ilość:

Obecnie brak na stanie

Opiekun produktu

Krystian

KRYSTIAN

789 172 326

Wyślij wiadomość

Komputery Dell Optiplex to bardzo znana i ceniona seria komputerów stacjonarnych. Dedykowana jest przede wszystkim urzędom, instytucjom i firmom, które za główny cel stawiają sobie produktywność swojego personelu. Komputery Dell z rodziny Optiplex bez problemu znajdą swoje miejsce także w domu. W większości przypadków komputery stacjonarne Optiplex pracują pod kontrolą wydajnych procesorów Intel. Na rynku dostępne są także modele tańsze, których sercem są procesory AMD. 

Zarówno w przypadku rozwijających się firm, jak i wielkich korporacji, komputery stacjonarne Dell OptiPlex ułatwiają Klientom ograniczanie kosztów i zarządzanie zasobami w całym okresie eksploatacji systemów informatycznych. Ze względu na wykorzystanie najnowszych technologii informatycznych komputery stacjonarne OptiPlex zapewniają Klientom połączenie zaawansowanych funkcji zarządzania i wytrzymałej, energooszczędnej konstrukcji, ułatwiając dużym organizacjom osiąganie lepszych wyników mniejszym kosztem.

Komputery stacjonarne Dell Optiplex zaprojektowano dla rozwijających się firm i organizacji o mniej złożonych infrastrukturach informatycznych.

Komputery Dell Optiplex wyposażone są w praktyczne funkcje i roziązania, dzięki którym praca w firmie będzie jeszcze łatwiejsza i wydajniejsza.

Modele komputerów Dell OptiPlex charakteryzują się dużą niezawodnością, przez co są chętnie wybiera dla środowisk biznesowych. Ich wyjątkowy stosunek cena / jakość sprawia, że wdrożenie komputerów Dell OptiPlex w firmie jest opłacalnym rozwiązaniem.

Wydajność komputerów Dell OptiPlex zapewniają najnowocześniejsze procesory firmy Intel, szybkie i pojemne pamięci RAM oraz zintegrowane układy graficzne.

Komputery Dell Optiplex dostępne w naszym sklepie komputerowym można dostosować do konkretnych potrzeb biznesowych, a zastosowane w nim rozwiązania zapewniają podstawowy poziom administrowania, zabezpieczeń i wydajności energetycznej. Wszystko to wspomagają inteligentne usługi dla komputerów stacjonarnych, zapewniające informatykom firmy dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi w całym cyklu eksploatacji technologii, od zakupu po wycofanie zasobu.

Zastosowane przez firmę Dell rozbudowane funkcje biznesowe w komputerach Dell Optiplex są jednym z powodów, dla których firma Dell jest wiodącym producentem w segmencie komputerów stacjonarnych dla firm.

System dla każdego środowiska — niezależnie od tego, czy Klientem jest małe biuro, czy też duża firma, znajdzie się odpowiedni komputer OptiPlex. Wszystkie komputery stacjonarne — od ekonomicznego modelu 3010 do wydajnego i elastycznego systemu 9010 — pozwalają sprawnie wykonywać wszystkie potrzebne zadania. Ponadto nowy model 9010 All-in-One oferuje oszczędność miejsca, uniwersalność i bogate funkcje zarządzania.
Komputer zaprojektowany z myślą o trwałości — komputery stacjonarne Dell OptiPlex są wytrzymałe i łatwe w modernizacji ze względu na jednolitą konstrukcję i elegancki, profesjonalny wygląd.
Optymalne narzędzie biurowe — dzięki dodatkowym opcjom zwiększającym wydajność, funkcjom współpracy oraz uniwersalnej konstrukcji z obsługą wielu monitorów i dużą liczbą portów komputery stacjonarne OptiPlex sprawdzają się w każdym środowisku.
System łatwy w administrowaniu — komputery Dell OptiPlex najnowszej generacji zostały zaprojektowane z myślą o sprawnym zarządzaniu. Są one wyposażone w wiele narzędzi do zarządzania systemami, wirtualizacji i obsługi zabezpieczeń, takich jak najnowsze rozwiązanie Intel® vPro iAMT 8.x w modelach OptiPlex 7010 i 9010 oraz funkcje zdalnego zarządzania systemem BIOS firmy Dell.
Rozwiązania zabezpieczające dane — Klienci mogą w niektórych konfiguracjach Optiplex łatwiej chronić cenne dane dzięki oprogramowaniu Dell Data Protection | Encryption, technologii Intel Identity Protection, układowi TPM (Trusted Platform Module) i opcjonalnym urządzeniom peryferyjnym do uwierzytelniania.
Nowe komputery stacjonarne OptiPlex są wyposażone w procesory Intel Core i trzeciej generacji oraz szybką pamięć i różne karty graficzne.

Niektóre zalety komputerów Dell OptiPlex:

Idealne rozwiązanie dla podstawowych potrzeb biurowych
Niższe koszty konserwacji i serwisowania
Blokada obudowy zapewnia fizyczną ochronę systemu
Zdalny menedżer Dell Client Manager umożliwia łatwe zarządzanie systemami
Dostosowany do potrzeb globalny serwis i pomoc techniczna dzięki opcjom serwisowym Łatwości wdrożenia
Mniejsze zużycie energii, a tym samym również koszty
Ograniczenie wpływu na środowisko naturalne poprzez budowę systemów z materiałów pochodzących w 10% z recyklingu
Certyfikaty Energy Star, EPEAT-Gold, TCO i Blue Angel, świadczące o dbałości firmy o środowisko naturalne.

Powyższy opis dotyczy serii Optiplex. Szczegółowa specyfikacja komputera znajduje się w tabeli poniżej.

Obudowa Mini Tower
Maksymalna funkcjonalność
Jest to obecnie najpopularniejszy standard obudów komputerowych. Sprawdza się zarówno w domu, jak i pracy biurowej. Pozwala na znaczną elastyczność w zakresie przestronności i funkcjonalności wnętrza. Zazwyczaj pozwala na montaż dodatkowych napędów i dysków twardych.


Bardzo wydajny procesor Intel i5
Wydajność, gdy jej potrzeba
Błyskawiczne działanie, długi czas pracy na baterii i realistyczna grafika to cechy charakterystyczne dla procesorów Intel Core i5. Produkty Intel Core i5 korzystają z technologii TurboBoost. Pozwala ona w razie potrzeby podnieść częstotliwość pracy jednego lub wielu rdzeni. Procesory i5 to wyjątkowe połączenie prędkości i funkcji graficznych. Procesory Intel zapewniają wbudowane bogate funkcje graficzne, które w inteligentny sposób dostosowują się do potrzeb użytkownika. Dzięki odpowiedniej mocy szybko zauważyć można różnice w pracy - znikają opóźnienia i przerwy w przypadku wymagających zadań. Edytowanie grafiki, oglądanie filmów czy granie w gry 3D jest o wiele bardziej komfortowe i przyjemne.


Karta graficzna Intel UHD Graphics
Najlepsza wydajność 3D
Rozwiązanie graficzne Intel wspiera codzienna prace. Pozwala na komfortowa obsługę aplikacji biurowych, przeglądanie Internetu, komunikacje poprzez wideo czaty, a także na oglądanie filmów w jakości HD. Niskie zużycie prądu wydłuża prace na baterii.


Szybki dysk SSD 256 GB
Szybkie uruchamianie aplikacji
Komputer korzysta z najnowszej technologii przechowywania danych. Dzięki dyskowi SSD uruchamianie aplikacji czy kopiowanie danych nigdy nie było tak szybkie. Dyski SSD są bardziej odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne, pobiera mniej energii, emituje mniej ciepła i hałasu. Zainstalowany dysk SSD ysponuje pojemnością 512 GB. Taka pojemność spokojnie wystarczy na przechowywanie 125 000 plików muzycznych, 100 000 zdjęć czy nawet 35 godzin filmów.


Niesamowicie szybka pamięć DDR4
Pamięć nowszej generacji
Nowe, szybsze, bardziej energooszczędne! Czwarta generacja pamięci RAM DDR4 to przede wszystkim o ponad połowę wyższa przepustowość i szybkość od poprzednika. To także mniejszy pobór energii.


8 GB pamięci RAM
Gwarancja wydajności
Pamięć RAM jest jednym z kluczowych elementów odpowiedzialnych za szybkie i sprawne działanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze. 8 GB pamięci operacyjnej pozwala na komfortowe użytkowanie komputera, granie w gry, a nawet korzystanie z zaawansowanego oprogramowania.


System Windows 11
Innowacyjny interfejs
Windows 11 to najnowsza odsłona systemu operacyjnego spod znaku Microsoft. Zapewnia nowoczesną przestrzeń roboczą, w której można kreatywnie realizować swoje pasje w nowym środowisku. Odnowione menu Start, przebudowany pasek zadań, zoptymalizowany zasobnik systemowy, ulepszone Centrum akcji, nowy panel Ustawień, widgety, wirtualny pulpity - wszystko to sprawia, że Windows 11 jest łatwy i przyjemny w obsłudze.


Moduł TPM
Szyfrowanie danych
Moduł TPM to mikroukład umożliwiający korzystanie ze wszystkich zaawansowanych funkcji zabezpieczeń, takich jak szyfrowanie dysków funkcją BitLocker. Moduł TPM jest wbudowany bezpośrednio w płytę główną komputera.


Napęd DVD-RW
Odtwarzaj filmy i muzykę
Dzięki napędowi optycznemu DVD-RW możemy w komputerze instalować programy z CD i DVD, słuchać płyt audio lub oglądać filmy nagrane na krążkach DVD. Dzięki napędowi możemy również na płytach archiwizować dowolne dane.


Złącze HDMI
Wysoka rozdzielczość obrazu
Złącze HDMI to standard w przesyłaniu nieskompresowanego obrazu wysokiej rozdzielczości. Dzięki HDMI można przesłać obraz na ekran wielkoformatowego telewizora, projektora lub monitora LCD za sprawa wygodnego kabla. Tego rodzaju cyfrowy przekaz jest gwarancja najwyższej jakości obrazu.


Interfejs USB 3.0
Szybkie kopiowanie danych
USB 3.0 to lepsza odsłona tego popularnego interfejsu do przesyłu danych. Pozwala on na przesyłanie danych z maksymalna prędkością 5 Gbit/s. Jest to wynik o 10x lepszy niż w przypadku poprzedniej wersji USB 2.0. Dodatkowo najnowszy standard USB pozwala na większa oszczędność energii i szybsze ładowanie urządzeń przenośnych, takich jak smartfony czy tablety.


Niesamowita jakość obrazu dzięki DisplayPort
Wysoka rozdzielczość
Dzięki zastosowaniu portu DisplayPort komputer może przesyłać obraz o niesamowitej jakości i dokładności. DisplayPort umożliwia komfortowa prace w wyższej rozdzielczości. Port jest kompatybilny z innymi standardami takimi jak HDMI, DVI lub VGA


Dodatkowe akcesoria
Klawiatura i mysz w zestawie
Do każdego zakupionego komputera dołączamy dodatkowe akcesoria niezbędne do szybkiego rozpoczęcia pracy. W zestawie z komputerem znajduje się klawiatura i mysz marki Dell.


Kensington Lock
Zabezpieczenie przed kradzieżą
Korzystaj ze swojego notebooka w każdym miejscu, bez obawy przed kradzieżą ulubionego urządzenia.


Gwarancja Pro Support
Najlepszy serwis gwarancyjny
Gwarancja Pro Support to podstawowy zakres i najwyższa jakość obsługi gwarancyjnej na rynku. Dell zapewnia czas reakcji i naprawę uszkodzonego sprzętu komputerowego w ciągu 1-2 dni roboczych.

Sprzęt Dell jest dostarczany z pakietem usług serwisowych i pomocy technicznej, które zostały przygotowane z myślą o potrzebach klientów.

Produkt:
Nazwa: DELL OptiPlex 3000 MT i5-12500 8GB 256GB SSD DVD RW No Wifi W11P 3YPS
Opis: Dell OptiPlex 3000 - Mini wieża - Core i5 12500 / 3 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - Nagrywarka DVD - UHD Graphics 770 - GigE - Win 11 Pro - monitor: brak - czarny - z 3 Lata Pro Support
EAN:  
Gwarancja producenta: 36 miesięcy w miejscu instalacji
 Ogólne
Typ: Komputer osobisty
Usługi powiązane: 3 Lata Pro Support
Rodzaj produktu: Mini wieża
Wbudowany system zabezpieczeń: Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip
Kolor: Czarny
 Procesor / Chipset
CPU: Intel Core i5 (12. Generacja) 12500
Częstotliwość zegara: 3 GHz
Max Turbo Speed: 4.6 GHz
Ilość rdzeni: 6-rdzeniowy
Ilość procesorów: 1
Max ilość procesorów: 1
Główne cechy procesora: Intel Turbo Boost Technology 2
Typ chipsetu: Intel B660
 Pamięć podręczna
Rozmiar po Instalacji: 18 MB
Pamięć podręczna na procesor: 18 MB
 RAM
Zainstalowana: 8 GB / 64 GB (maks.)
Technologia: DDR4 SDRAM
Rodzaj obudowy: DIMM 288-pin
Sloty: 2 (całkowita) / 1 (pusty)
Cechy: Dwa kanały DDR
Cechy konfiguracji: 1 x 8 GB
 Napęd dyskowy
Typ: SSD - M.2
Pojemność: 1 x 256 GB
Typ interfejsu: PCI Express
Cechy: NVM Express (NVMe)
 Kontroler pamięci masowej
Typ: 1 x SATA
 Napęd optyczny
Typ: Nagrywarka DVD
 Monitor
Typ monitora: Brak
 Sterownik grafiki
Procesor graficzny: Intel UHD Graphics 770
Interfejsy wideo: HDMI, DisplayPort
 Wyjście sygnału audio
Zgodność z normami: Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości
Dołączone głośniki: 1 x kanał mieszany
 Urządzenie wejściowe
Typ: Mysz (tylko wybrane rynki), klawiatura (tylko wybrane rynki)
 Klawiatura
Nazwa klawiatury: Dell KB216 Multimedia Keyboard
Interfejs: USB
 Mysz
Nazwa myszy: Dell MS116 USB Optical Mouse
Technologia: Optyczna
Interfejs: USB
 Praca w sieci
Protokół komunkacyjny danych: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
 Rozszerzenie / połączenie
Wnęki: Wewnętrzny 3,5"
Wewnętrzny 2,5"
1 (całkowity) / 0 (wolna) x zewnętrzny 5,25" Slim Line
Sloty: 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230/2280 (na SSD)
1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2230 (zgodność z modułami bezprzewodowymi)
Interfejsy: 1 x słuchawki/mikrofon (1 z przodu)
4 x USB 3.2 Gen 1 (2 z przodu)
2 x USB 2.0 (2 z przodu)
2 x USB 2.0 (obsługa SmartPower On)
1 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45
1 x HDMI
1 x DisplayPort 1.4
 Różne
Ochrona przeciwkradzieżowa: Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy, osłona kabla z blokadą
Typ Gniazda Zabezpieczającego: Gniazdo bezpieczeństwa Kensington
 Zasilanie
Rodzaj urządzenia: Zasilacz
Wymagane napięcie: AC 90-264 V (50/60 Hz)
Moc wyjściowa: 180 wat
Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
Wydajność: 85%
 System operacyjny / Oprogramowanie
Dołączony system operacyjny: Windows 11 Pro interfejs wielojęzyczny
Oprogramowanie: Microsoft Office (wersja próbna)
 Wymiary i waga
Szerokość: 15.4 cm
Głębokość: 29.22 cm
Wysokość: 32.43 cm
Waga: 5.17 kg
 Parametry środowiska
Minimalna temperatura pracy: 10 °C
Maksymalna temperatura pracy: 35 °C
Dopuszczalna wilgotność: 20–80% (niekondensująca)

Kod producenta: N010O3000MTAC_VP

Nr części
N010O3000MTAC_VP
Stan produktu
Nowość
Procesor
12 Gen. Intel® Core™ i5
Typ pamięci RAM
DDR4
Ilość pamięci RAM
8GB
Rodzaj obudowy
Tower (MT)
Karta Graficzna
Zintegrowana
Dysk twardy
256GB SSD
Liczba rdzeni procesora
6 rdzeniowy
Stan
Fabrycznie Nowy
Moc zasilacza
100W-300W
Złącza
Audio
DisplayPort
HDMI
RJ-45
USB 2.0
USB 3.0