DELL P2723DE 27 QHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 USB 3YBWAE

Dell
210-BDEH
Nowość
 • DELL P2723DE 27 QHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 USB 3YBWAE
 • DELL P2723DE 27 QHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 USB 3YBWAE
 • DELL P2723DE 27 QHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 USB 3YBWAE
 • DELL P2723DE 27 QHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 USB 3YBWAE
 • DELL P2723DE 27 QHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 USB 3YBWAE

Opis produktu

Typ matrycy: IPS
Przekątna: 27"
Rozdzielczość: 2560 x 1440

1 679,00 zł
Brutto
25,00 zł

1 365,04 zł netto

Ilość:

Na stanie:6 szt.

Opiekun produktu

Krystian

KRYSTIAN

789 172 326

Wyślij wiadomość

Monitory Dell serii P przeznaczone są do zastosowań biurowych. Doskonale spisują się jako narzędzie codziennej pracy zapewniając wyjątkową ergonomię i jakość pracy. Niezależnie od tego, czy pracujesz z wieloma arkuszami kalkulacyjnymi, przeglądasz dokumentację, analizujesz sprawy prawne, czy badasz rynek akcji, jeśli więcej widzisz, możesz więcej zdziałać. Monitory Dell serii P zostały zaprojektowane z myślą o środowisku. Do ich produkcji wykorzystano materiały z recyklingu i zadbano o niski pobór energii elektrycznej w czasie pracy.

Matryca Antiglare
Powłoka antyodblaskowa
Przeciwodblaskowa powłoka zwiększa komfort pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Zmniejsza ilość blików i odbić wywołanych przez promienie słoneczne.


Matryca IPS
Najlepsze jakość obrazu
Matryce IPS to jedne z najlepszych typów matryc - cechują się bardzo szerokimi kątami widzenia w poziomie i pionie, mają równomierne podświetlenie oraz lepszą wierność odwzorowywanych kolorów. Ekrany w technologii IPS znajdują zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych zastosowaniach takich jak grafika.


Technologia LED
Wysoka jakość kolorów
Zastosowanie najnowszej technologii LED do podświetlania ekranu pozwala na osiągniecie lepszych parametrów obrazu. Ekran jest równomiernie podświetlony, a wszystkie kolory maja identyczna barwę. Technologia LED pozwala ograniczać koszty i oszczędza energie.


Wbudowany hub USB
Wygodne podłączanie urządzeń
Wbudowany w monitor hub USB pozwala skutecznie uporządkować biurko. Wszelkiego rodzaju tablety, telefony i iPody ładować z monitora, a jednocześnie mieć do nich dostęp przez jeden kabel USB.


Złącze HDMI
Wysoka rozdzielczość obrazu
Złącze HDMI to standard w przesyłaniu nieskompresowanego obrazu wysokiej rozdzielczości. Dzięki HDMI można przesłać obraz na ekran wielkoformatowego telewizora, projektora lub monitora LCD za sprawa wygodnego kabla. Tego rodzaju cyfrowy przekaz jest gwarancja najwyższej jakości obrazu.


Interfejs USB 3.0
Szybkie kopiowanie danych
USB 3.0 to lepsza odsłona tego popularnego interfejsu do przesyłu danych. Pozwala on na przesyłanie danych z maksymalna prędkością 5 Gbit/s. Jest to wynik o 10x lepszy niż w przypadku poprzedniej wersji USB 2.0. Dodatkowo najnowszy standard USB pozwala na większa oszczędność energii i szybsze ładowanie urządzeń przenośnych, takich jak smartfony czy tablety.


Port USB-C
Szybkie kopiowanie danych
USB-C to najnowszy standard komunikacji, który staje się coraz bardziej poplarny. USB 3.1 typ C pozwala na przesył danych z prędkością nawet 10 Gbit/s (2x szybciej niż USB 3.0). Dodatkowo za pomocą tego standardu można przesyłać wideo w rozdzielczości 4K z szybkością 30 kl/s.


Niesamowita jakość obrazu dzięki DisplayPort
Wysoka rozdzielczość
Dzięki zastosowaniu portu DisplayPort komputer może przesyłać obraz o niesamowitej jakości i dokładności. DisplayPort umożliwia komfortowa prace w wyższej rozdzielczości. Port jest kompatybilny z innymi standardami takimi jak HDMI, DVI lub VGA


RoHS
Bezpieczenstwo użytkowania
Produkt jest zgodny dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie ograniczenia stosowania niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Sprzęt nie zawiera związków BFR/PVC, a jego obudowa zawiera ponad 25 procent plastiku pochodzącego z recyklingu.


Standard VESA
Więcej możliwości montażu
Standard VESA pozwala na łatwy i szybki montaż monitora na ścianie za pomocą ustandaryzowanego rozmieszczenia śrub na tylnym panelu urządzenia. Płytka montażowa zgodna ze standardem VESA ułatwia zamontowanie monitora w inny sposób (zestawy do montażu są sprzedawane oddzielnie): na ramieniu firmy Dell na jeden monitor, na stojaku firmy na dwa monitory, za pomocą zestawu do montażu ściennego.

Monitor QHD z koncentratorem zoptymalizowany pod kątem produktywności

Ekran QHD:
zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności i wyrazistości szczegółowego obrazu.

Wiele opcji łączności:
możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s.

Wygoda, wydajność i produktywność

Zaprojektowany z myślą o dobrym samopoczuciu:
ComfortView Plus – stale włączona, wbudowana osłona o niskiej emisji niebieskiego światła – zmniejsza potencjalnie szkodliwe emisje niebieskiego światła bez wpływu na kolori.

Zawsze spójne kolory:
technologia In-Plane Switching (IPS) pozwoli Ci podziwiać spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Dzięki pokryciu przestrzeni sRGB w 99% uzyskasz precyzyjne odwzorowanie kolorów w standardzie.

Elegancki, a zarazem praktyczny:
atrakcyjne czarne wykończenie i niewielka podstawa to świetne uzupełnienie udoskonalonego systemu rozmieszczenia kabli, pozwalającego ukryć przewody w cokole monitora.

Swobodna regulacja:
ustaw optymalną orientację monitora poprzez przechylanie, obracanie i zmianę wysokości o maksymalnie 150 mm.

Zamień przestrzeń roboczą w zorganizowane centrum produktywności

Wiele opcji łączności:
możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjścia), USB-C, HDMI i 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s.

Konfiguracja w pełnym porządku:
monitor może się stać Twoim centrum produktywności dzięki portowi RJ45 do połączenia przewodowego z siecią Ethernet i USB-C z możliwością zasilania mocą do 90 W – a to wszystko bez bałaganu na biurku.


Większa produktywność:
wystarczy, że naciśniesz przycisk zasilania monitora, a dzięki funkcji synchronizacji zasilania uruchomisz jednocześnie monitor i podłączony do niego komputer Dell, nawet jeśli pokrywa notebooka jest zamknięta. Ta funkcja jest dostępna w przypadku wybranych komputerów Dell.

Opcje komunikacyjne

Porty i gniazda:

1. Gniazdo blokady bezpieczeństwa
(w oparciu o Kensington Security Slot™)
2. Złącze zasilania
3. Port HDMI
4. Gniazdo blokady podstawy
5. DisplayPort (wejście)
6. DisplayPort (wyjście)
7. Port USB-C
8. 4 superszybkie porty USB 5 Gb/s (USB 3.2 1. generacji) typu downstream
9. Złącze RJ45

Kable w zestawie:

Kabel zasilającyi | DisplayPort do DisplayPort (1,8 m) | superszybki port USB 10 Gb/s (USB 3.2 2. generacji) Type-C do Type-C typu upstream (kabel C-C) (1 m) | superszybki port USB 5 Gb/s (USB 3.2 1. generacji) Type-C do Type-A upstream (kabel C-A) (1,8 m) | Opaska do kabli

 Opis
Działaj z niezwykłą produktywnością dzięki monitorowi QHD 27" z wieloma opcjami łączności i z funkcją ComfortView Plus.
 Najważniejsze punkty sprzedaży
 • Ekran QHD
  Zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności i wyrazistości szczegółowego obrazu.
 • Wiele opcji łączności
  Możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjście), USB-C, RJ45, HDMI i 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s.
 • Zaprojektowany z myślą o dobrym samopoczuciu
  ComfortView Plus - stale włączona, wbudowana osłona o niskiej emisji niebieskiego światła - zmniejsza potencjalnie szkodliwe emisje niebieskiego światła bez wpływu na kolori.
 • Zawsze spójne kolory
  Technologia In-Plane Switching (IPS) pozwoli Ci podziwiać spójne, żywe kolory przy szerokim kącie widzenia. Dzięki pokryciu przestrzeni sRGB w 99% uzyskasz precyzyjne odwzorowanie kolorów w standardzie.
 • Elegancki, a zarazem praktyczny
  Atrakcyjne czarne wykończenie i niewielka podstawa to świetne uzupełnienie udoskonalonego systemu rozmieszczenia kabli, pozwalającego ukryć przewody w cokole monitora.
 • Swobodna regulacja
  Ustaw optymalną orientację monitora poprzez przechylanie, obracanie i zmianę wysokości o maksymalnie 150 mm.
 • Wiele opcji łączności
  Możesz łatwo podłączyć urządzenia m.in. za pomocą portów DisplayPort (wejście), DisplayPort (wyjścia), USB-C, HDMI i 4 superszybkich portów USB 5 Gb/s.
 • Konfiguracja w pełnym porządku
  Monitor może się stać Twoim centrum produktywności dzięki portowi RJ45 do połączenia przewodowego z siecią Ethernet i USB-C z możliwością zasilania mocą do 90 W - a to wszystko bez bałaganu na biurku.
 • Standardy dotyczące ochrony środowiska
  Monitor jest wykonany w 85% z PCR (tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu odpadów pokonsumenckich)i i spełnia normy dotyczące ochrony środowiska, takie jak EnergyStar, TCO Certified Edge i EPEAT Goldi.
 • Ekologiczne opakowanie
  Monitory Dell zostały zaprojektowane z myślą o środowisku naturalnym, dlatego są dostarczane w opakowaniach wykonanych w 100% z tektury z recyklingui.
 • Oszczędność energii
  Oszczędzaj prąd dzięki funkcji PowerNapi, która przyciemnia ekran lub przełącza go w tryb uśpienia, gdy monitor nie jest używany.
Produkt:
Nazwa: DELL P2723DE 27inch QHD IPS LED HDMI DP USB-C Hub RJ-45 4xUSB 3YBWAE
Opis: Dell P2723DE - Monitor LED - 27" (26.96" widoczny) - 2560 x 1440 QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - Zgodność z TAA - z 3 Lata Advanced Exchange Service and Premium Panel Guarantee
EAN:  
Gwarancja producenta: 36 miesięcy, odbiór/zwrot
 Ogólne
Rodzaj wyświetlacza: Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Klasa energii: Klasa F
Wielkość przekątnej: 27"
Wielkość celownika: 26.96"
Wbudowane urządzenia: Koncentrator USB-C
Zasilanie USB: 90 wat
Typ panela: IPS
Współczynnik kształtu: 16:9
Rozdzielczość natywna: QHD 2560 x 1440 przy 60 Hz
Rozstaw pikseli: 0.2331 mm
Pikseli na cal: 109
Jasność: 350 cd/m²
Współczynnik kontrastu: 1000:1 / 1000:1 (dynamic)
Obsługa kolorów: 16,7 miliony kolorów
Paleta Kolorów: 99% sRGB
Czas reakcji: 8 ms (normalny); 5 ms (szybki)
Poziomy kąt widzenia: 178
Pionowy kąt widzenia: 178
Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna
Technologia podświetlenia: Podświetlenie WLED edgelight
Charakterystyka: Bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, 3-stronny bez faset, Dell ComfortView Plus
Wymiary (szer./głęb./wys.): 61.16 cm x 19.01 cm x 53.52 cm - z podstawką
Waga: 7.34 kg
 Złącza
Interfejsy: HDMI (HDCP 1.4)
DisplayPort (HDCP 1.4)
USB-C upstream/DisplayPort 1.4 Tryb Alternatywny z Zasilaniem (moc do 90 W)
4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream
Wyjście DisplayPort (HDCP 1.4, MST)
LAN (RJ-45)
 Mechaniczne
Regulacja pozycji ekranu: Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie
Kąt pochylenia: -5/+21
Kąt obrotu: 90
Regulacja wysokości: 150 mm
Interfejs Montażowy VESA: 100 mm
 Różne
Cechy: Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA
Akcesoria w zestawie: Zacisk kablowy
Dołączone przewody: 1 x kabel DisplayPort - DisplayPort do DisplayPort - 1.8 m
1 x kabel USB-C 3.2 Generacji 2 - 1 m
1 x kabel USB-C 3.2 Generacji 1 - z USB Typ C na A - 1.8 m
Zgodność z normami: RoHS, NFPA 99, bez BFR, PVC-free
Zgodne z TAA: Tak
 Zasilanie
Napięcie wejściowe: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): 26 kWh/1000 godz.
Pobór Mocy (Maksymalny): 175 wat
Zużycie energii w stanie czuwania: 0.3 wat
Zużycie energii w stanie uśpienia: 0.3 wat
Pobór mocy (tryb wył.): 0.3 wat
Wyłącznik on / off: Tak
 Wymiary i waga
Wymiary i waga - informacje szczegółowe: Z podstawką - szerokość: 61.16 cm - głębokość: 19.01 cm - wysokość: 53.52 cm - waga: 7.34 kg
Bez podstawki - waga: 5.07 kg
 Wielkość i waga (ładunek)
Waga transportowa: 9.78 kg
 Standardy ochrony środowiska
Certyfikat ENERGY STAR: Tak
 Gwarancja producenta
Obsługa i wsparcie: Gwarancja ograniczona - 3 lata - czas reakcji: następny dzień roboczy
Usługi powiązane: 3 Lata Advanced Exchange Service and Premium Panel Guarantee

Kod producenta: 210-BDEH

Nr części
210-BDEH
Stan produktu
Nowość
Proporcje ekranu
16:9 (panorama)
Rozdzielczość ekranu
WQHD 2560×1440
Typ matrycy
IPS
Dodatkowe funkcje
Funkcja PIVOT (obrotowy)
Regulacja kąta pochylenia
Regulacja wysokości
Wielkość matrycy
27"
Złącza
DisplayPort
HDMI
USB-C