INFOLINIA +48 58 557 07 77 | Skontaktuj się z nami

VAT 0% DLA SZKÓŁ


Marka Apple to od lat symbol doskonałości i nowoczesnych technologii. Jednym z flagowych produktów znajdujących się w jej bogatej ofercie są MacBooki – laptopy wyróżniające się pod wieloma względami. To sprzęt, który powstał z myślą o osobach ceniących sobie zarówno niezawodność, jak i wysoki komfort użytkowania. W asortymencie sklepu KomputeryMarkowe.pl znajdziesz poleasingowe MacBooki, z których każdy ma zainstalowane oryginalne oprogramowanie wraz ze sterownikami.

MacBook poleasingowy – sprzęt dopasowany do potrzeb użytkownika

Firma Apple dba o wyposażenie komputerów w nowoczesne podzespoły, dzięki czemu MacBook poleasingowy nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o szybkość oraz płynność pracy. Przekłada się to oczywiście na jego duże możliwości, wysokie parametry techniczne oraz wygodę obsługi.

Poleasingowe MacBooki, które oferujemy, to w pełni sprawny sprzęt, czego potwierdzeniem jest udzielana gwarancja. Znajdują się w nich procesory nowej generacji, co sprawia, że poradzą sobie one z wymagającymi zadaniami i z obsługą zaawansowanych programów. Wysokiej jakości ekran Retina to odpowiedź na potrzeby osób, dla których szczególne znaczenie ma obraz wysokiej jakości.

Pojemne dyski twarde to miejsce, w którym zmieszczą się wszystkie dane, grafika, zdjęcia, filmy czy profesjonalne programy.