Zaproszenie na Webinar dotyczący Microsoft MAR

Już 28 listopada 2023 odbędzie się webinar dotyczący licencjonowania w programie MAR, przedstawimy Wam korzyści naszego autorskiego narzędzia dedykowanego dla firm z branży oraz zrobimy przykładowe użycie. Zapraszamy!

 

Poleasingowe komputery i notebooki nabywane od firmy posiadającej autoryzację Microsoft Authorized Refurbisher (MAR) eliminują ryzyko towarzyszące kupowaniu używanego sprzętu komputerowego, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny oraz wysokiego poziomu niezawodności. MAR to firmy, które corocznie regenerują tysiące różnych urządzeń. Bezpośrednio współpracują z Microsoft, dzięki czemu mają dostęp do oprogramowania i wsparcia inżynieryjnego.

ACTIVE-IT od roku 2013 jako jedna z 70 firm na świecie posiada autoryzację Microsoft Authorized Refurbisher zapewniając spełnienie najwyższych standardów jakości. Nasz zespół inżynierów i techników stale doskonali swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje aby zapewnić dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Jesteśmy twórcami systemu automatycznej preinstalacji oprogramowania o unikalnych właściwościach, specyficznych dla firm zajmujących się używanymi komputerami i notebookami. Pozwala nam to na sprawną i szybką realizację zamówień z wydajnością powyżej 100szt. różnych modeli na godzinę przy zapewnieniu najwyższej jakości, spełnienia standardów producenta oprogramowania i bezpieczeństwa całego procesu.

 

Kupujesz bez ryzyka

- otrzymujesz profesjonalnie sprawdzony i przygotowany, w pełni sprawny technicznie sprzęt, objęty pełną gwarancją door-2-door
- otrzymujesz oryginalne oprogramowanie zainstalowane zgodnie z zaleceniami producenta w środowisku wolnym od wirusów i złośliwego oprogramowania
- do oryginalnego oprogramowania Microsoft zapewnia aktualizacje, które chronią przed nowymi zagrożeniami
- oficjalna licencja zgodna z obowiązującymi przepisami, oryginalne materiały zabezpieczające Microsoft (certyfikat autentyczności, naklejka z hologramem GML lub GMRL)

  

            Genuine Microsoft Refurbisher Label

 

 

Podpisujemy każdą licencję

To nie żart, każdy certyfikat autentyczności drukowany jest specjalnie dla nas i posiada nasze oznaczenie (ACT). Jeśli zakupiłeś komputer z naszym tzw. brand’em (ACT) to możesz mieć pewność, że został on starannie przygotowany i posłuży Ci przez długi okres czasu. W przypadku problemów otrzymasz niezbędne wsparcie i pomoc techniczną do zakupionego produktu.

Pamiętaj: Tylko te firmy regenerujące urządzenia, które posiadają autoryzację Microsoft, otrzymują oprogramowanie bezpośrednio od Microsoft za pomocą wydzielonych bezpiecznych kanałów komunikacji. Wsparcie inżynierów Microsoft oraz kontrolowane środowisko preinstalacji oddzielone od zewnętrznych sieci gwarantuje, że zainstalowany system operacyjny Windows 10 wolny będzie od wirusów i złośliwego oprogramowania. Pozostałe przedsiębiorstwa mogą je pobierać z Internetu, gdzie istnieje duże ryzyko zainfekowania wirusami lub złośliwym oprogramowaniem wykradającym dane prywatne i służbowe.

Więcej informacji znajdziesz na naszym BLOGU  przeczytaj i nie daj się oszukać! 

MAR 2022