Pilne!PILNE!
Ważna informacja dotycząca bezpieczeństwa Twoich komputerów

Jeśli użytkujesz komputery z systemem Windows 7 koniecznie przeczytaj poniższe informacje.
Jeśli chcesz zainstalować system Windows 10 / 11 na używanych komputerach to ta oferta jest również dla Ciebie.

Dnia 14 stycznia 2020 firma Microsoft zakończyła wsparcie dla systemu operacyjnego Windows 7. Wsparcie techniczne i aktualizacje oprogramowania z witryny Windows Update pomagające chronić Twój komputer nie będą już dostępne dla produktu. W przypadku wykrycia nowych zagrożeń system Windows 7 nie będzie już otrzymywał aktualizacji. Bezpieczeństwo Twoich komputerów może być zagrożone dlatego zalecana jest zmiana systemu operacyjnego na Windows 10.

Jeśli używasz inne wersje Windows lub zupełnie inny system operacyjny (np. Linux) a chciałbyś mieć zainstalowany najnowszy i bezpieczny system Windows 10 / 11 to również możesz skorzystać z naszej oferty. Nie jest wymagane posiadanie certyfikatu na poprzednie wersje systemu Windows.

Jak zapobiec skutkom zakończenia wsparcia dla Windows 7?

Windows 10 ProOferujemy Państwu w pełni legalną i najkorzystniejszą cenowo możliwość instalacji oryginalnego systemu Windows 10 / 11 na używanych komputerach. Profesjonalna instalacja oraz oryginalne oprogramowanie i licencja są ważnym elementem gwarantującym bezpieczeństwo Państwa komputerów i bezproblemową pracę przez długi czas.

Zyskaj bezpieczeństwo z nowym Windows 10 / 11

Zadzwoń lub napisz do naszych specjalistów

Zadzwoń teraz
+48 789 172 326
(pn-pt od 9:00 do 17:00)

Napisz
Wyślij wiadomość
(błyskawiczna odpowiedź!)

Często zadawane pytania
 • +Jak to działa i ile to kosztuje?

  Koszt licencji i instalacji dla jednego komputera to:
  99zł z VAT dla Windows 10 / 11 Home
  149zł z VAT dla Windows 10 / 11 Pro
  Windows 11 może być zainstalowany wyłącznie na kwalifikujących się urządzeniach spełniających minimalne wymagania systemowe.
  W cenie usługi są zawarte:
  - profesjonalne czyszczenie i diagnostyka sprzętu narzędziami UltraX – światowego lidera urządzeń diagnostycznych
  - instalacja Windows 10 / 11 w bezpiecznym środowisku wolnym od wirusów i złośliwego oprogramowania
  - instalacja narzędzi odzyskiwania systemu po awarii
  - nowy, oryginalny, nieużywany klucz produktu
  - oryginalna etykieta GMRL (Genuine Microsoft Refurbisher Label) potwierdzająca legalność licencji
  W przypadku odbioru i wysyłki komputera przez firmę kurierską do podanych cen należy doliczyć 30zł.

 • Systemy operacyjne Windows 10 Home i Pro, podobnie jak Windows 11 Home i Pro mogą być użytkowane w firmach.
  W odróżnieniu od aplikacji (np. Office) producent nie nakłada ograniczeń co do sposobu użytkowania systemów operacyjnych (komercyjny / niekomercyjny).

 • Oferujemy wyłącznie oryginalne oprogramowanie z pełną gwarancją legalności. Potwierdzeniem tego jest oryginalny, nowy klucz produktu zainstalowany w systemie oraz etykieta holograficzna GMRL (Genuine Microsoft Refurbisher Label). Klucze produktu dostępne na wielu podejrzanych stronach oraz na portalach aukcyjnych są nielegalne i pomimo prawidłowej aktywacji nie uprawniają do korzystania z oprogramowania. Żadna licencja czy umowa nie zezwala na taką sprzedaż kluczy produktu. Więcej o nielegalnych kluczach produktów przeczytasz na naszym blogu: Klucze na aukcjach - nielegalne oprogramowanie | blog KomputeryMarkowe.pl
  Nie daj się oszukać bo to ostatecznie Ty ponosisz odpowiedzialność!

 • Z oferty może skorzystać każdy, pod warunkiem dostarczenia sprawnego technicznie komputera do jednego z naszych oddziałów. Oferta dotyczy wyłącznie sprzętu który był użytkowany wcześniej, nie jest możliwe wykonanie usługi dla nowego sprzętu. Możliwa jest również zdalna instalacja po wcześniejszym uzgodnieniu - zajmuje ok. 5min.

 • Tak, gwarantujemy pełną legalność zakupionego oprogramowania.
  Jako jedna z 59 firm na świecie posiadamy autoryzację Microsoft Authorized Refurbisher co gwarantuje spełnienie najwyższych standardów jakości.
  Każda licencja jest raportowana do firmy Microsoft, legalność zakupionego oprogramowania każdorazowo można potwierdzić dzwoniąc na infolinię producenta oprogramowania. Licencje są nowe, oryginalne, nabywamy je bezpośrednio w firmie Microsoft, i nie były nigdy aktywowane. Potwierdzeniem prawidłowo udzielonej licencji na oprogramowanie jest etykieta GMRL (Genuine Microsoft Refurbisher Label).

 • Nie, w ramach umowy z Microsoftem nie wolno nam sprzedawać oddzielnie certyfikatów na oprogramowanie lub etykiet GMRL. Każda licencja musi być przez nas zainstalowana na komputerze a szczegółowy raport musi być przesłany do firmy Microsoft. Ponadto została zakończona produkcja certyfikatów i obecnie dostarczamy wyłącznie licencje elektroniczne dla systemów Windows, więcej informacji: Licencje elektroniczne dla komputerów używanych | blog KomputeryMarkowe.pl

 • Oczywiście, w przypadku większej ilości komputerów możliwe są rabaty, szczegółowych informacji udzielą nasi handlowcy, zapraszamy.

 • Wszystko zależy od sposobu dostawy. Jeśli wybierzesz obsługę przez firmę kurierską to zwykle zajmuje to 3..4 dni robocze. Większość tego czasu zajmuje transport przesyłek w obie strony. Sam komputer pozostaje w naszym serwisie maksymalnie 2 dni robocze.
  W przypadku dostarczenia sprzętu do naszego sklepu cała operacja zajmuje 20..30 minut, większość tego czasu to instalacja oprogramowania.
  W przypadku zdalnego wdrożenia licencji elektronicznej (dostęp zdalny, np. przez AnyDesk lub TeamViewer) zwykle wystarcza nam 5min.

 • Jeśli komputer jest na gwarancji i posiada plomby gwarancyjne wówczas nie dokonujemy żadnej ingerencji. Zmiana systemu operacyjnego nie narusza warunków gwarancji.

 • Tak, możemy zwiększyć ilość pamięci RAM, zmienić dysk na szybszy, zamontować karty rozszerzeń. Zakres rozbudowy zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od istniejących możliwości sprzętowych.

 • Oczywiście służymy pomocą! Nasi serwisanci chętnie pomogą rozwiązać każdy problem.
  Zadzwoń do nas: 789 171 286  lub napisz: gdansk@KomputeryMarkowe.pl